35 Mbps VDSL/ADSL Modem Tavsiyesi

exclusive07

Kilopat
Yer
Beverly Hills, Kaliforniya
Merhaba, iyi günler dilerim.

ADSL 16 Mbps 75 GB adil kullanım kotasına sahip bir paketi kullanıyorum. İki gün sonrasında Turknet yada Netspeed firmasına geçeceğim. VDSL 35 Mbps paketlerinden faydalanmayı düşünüyorum. Maks. 500 civarında verebilirim. Ortalama bir eve sahip bir insanım. Bir adet Masaüstü, bir adet laptop, 2 adet iPhone 6/6s telefon, bir adet tablet ile bağlantı sağlıyorum. 500 vermektense 300 lira da verebilirim. Çok fark etmeyecekse 300 vermeyi yeğlerim. Modemde port açıyorum haricinde pek bir işlem sağlamıyorum.

ASUS DSL-AC750 Dual Band-Ebeveyn Kontrol Fiyatı

TP-Link VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Fiyatı

TP-Link Archer VR400 1200Mbps Gigabit VDSL/ADSL2+ Fiyatı

Fark etmeyecekse;

TP-LINK TD-W9970 300Mbps Fiber Modem/Router,EWAN, VPN, Fiyatı

Asus DSL-N16 300Mbps EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü Fiyatı

Zyxel VMG1312-B10D 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 1xUSB WPS Fiyatı

TP-Link TD-W9960 300Mbps Wireless N VDSL/ADSL Modem Router Fiyatı

Alabilirim.

Alabiliyoranız mutlaka Dual Band destekli modem alın. Ben DSL-AC750 kullanıyorum, memnunum fakat TP-Link VR300 biraz daha iyi bir model gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alabiliyoranız mutlaka Dual Band destekli modem alın. Ben DSL-AC750 kullanıyorum, memnunum fakat TP-Link VR300 biraz daha iyi bir model gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tp link vr300 kullanıyorum çok memnunum

Kutusu açılmamış TD-W9960 var bende. Satmayı düşünüyorum. Türknet için almıştım altyapısı olmayınca kullanamadım. Şehir durumuna göre uygun fiyata verebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı