90 ortalamayla olan liseye gidilir mi?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, çok kötü bir meslek lisesinde okuyorum şu an 11. sınıf oldum. OBP' m: 70, şu an bir Anadolu lisesi var kayıt alanında gitmek istiyorum nakil verdim şu an 4.sıradayım. Fakat o okulun OBP'si 90 ben ise o okula gidersem %100 kalırım gibi hissediyorum. Çünkü mat dersim falan zayıf 05 falan alıyorum sizce gideyim mi? Bir de alan seçimi nasıl yapacağım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. 😍
Not: İngilizcem falan iyi acaba dil bölümü veya sözel falan mı seçsem.

Merhaba arkadaşlar, çok kötü bir meslek lisesinde okuyorum şu an 11. sınıf oldum. OBP' m: 70, şu an bir Anadolu lisesi var kayıt alanında gitmek istiyorum nakil verdim şu an 4.sıradayım. Fakat o okulun OBP'si 90 ben ise o okula gidersem %100 kalırım gibi hissediyorum. Çünkü mat dersim falan zayıf 05 falan alıyorum sizce gideyim mi? Bir de alan seçimi nasıl yapacağım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. 😍
Not: İngilizcem falan iyi acaba dil bölümü veya sözel falan mı seçsem.

Bunu bisiklet yarışı gibi düşünün kendinizi ön gruba attığınızda grup sizi zaten taşır önemli olan orada kalabilmek. Bence girmeniz daha iyi olur.

Nakiller açıldı mı ya? Nasıl nakil verdin?

Hocam e-Devlet'ten yaptım oldu vallahi ama kararsızım gidsem mi bu okula? Okulun ismi Tarsus Fatih Anadolu Lisesi bir bakar mısınız nasıl okul?

Bunu bisiklet yarışı gibi düşünün kendinizi ön gruba attığınızda grup sizi zaten taşır önemli olan orada kalabilmek. Bence girmeniz daha iyi olur.

Hocam peki diyelim 11. Sınıfım ya ortalamam 50 altı oldu bırakırlar mi beni?

Hocam e-Devlet'ten yaptım oldu vallahi ama kararsızım gidsem mi bu okula? Okulun ismi Tarsus Fatih Anadolu lisesi bir bakar mısınız nasıl okul?

Hocam peki diyelim 11. sınıfım ya ortalamam 50 altı oldu bırakırlar mi beni?

Yani hocam yeni okul yeni bir okul hayatı orada kendinizi nasıl gösterirseniz ona göre inisiyatif uygulanır ama hocam 50 altı bırakmayın en çok hangi ders saati ise ona çalışın ortalamanızı 50 üzeri tutun.

Yani hocam yeni okul yeni bir okul hayatı orada kendinizi nasıl gösterirseniz ona göre inisiyatif uygulanır ama hocam 50 altı bırakmayın en çok hangi ders saati ise ona çalışın ortalamanızı 50 üzeri tutun.

Peki şu an bir öneriniz var mı? 11. Sınıf konularına çalışayım mi?

Bilmiyorum ki hocam. Belki dil için gidilebilir de öbür türlü olmaz gibi. Olur ama çok çalışmanız lazım çünkü 9 ve 10 öyleyse 11 ve 12 nasıl olabilir ki?
Zaten dilcilerin handikapı TYT matematik.

Bilmiyorum ki hocam. Belki dil için gidilebilir de öbür türlü olmaz gibi. Olur ama çok çalışmanız lazım çünkü 9 ve 10 öyleyse 11 ve 12 nasıl olabilir ki?
Zaten dilcilerin handikapı TYT matematik.
Hocam meslek lisesinde ortalamam 70, orda 50 gibi olur zor geçerim gibi 🤔

Meslekte çok zorluyorlar mi?
Meslekte ders olarak eksim İngilizcenin 2 saat olması, hocam dil derslerim iyi o yönden Almanca 2 saat Anadolu'da ve 4 saat ve 2 saat de seçmeli ingilizce var. 😍
Fakat bölüm olarak EA veya dil düşüneceğim. Sizce ?
İyi olduğum dersler:
Kimya, ing, Almanca, coğ,
Kötü oldugum ders ise mat, az birşey edebiyat

Geri
Yukarı