90 ortalamayla olan liseye gidilir mi?

Meslekte ders olarak eksim İngilizcenin 2 saat olması, hocam dil derslerim iyi o yönden Almanca 2 saat Anadolu'da ve 4 saat ve 2 saat de seçmeli ingilizce var. 😍
Fakat bölüm olarak EA veya dil düşüneceğim. Sizce ?
İyi olduğum dersler:
Kimya, ing, Almanca, coğ,
Kötü oldugum ders ise mat, az birşey edebiyat
Matematik yapamayanlar EA seçiyor. O yüzden matematik yapabiliyorsan EA'da derece yapabilmen çok zor değil.
Ama siz yapamadığınızı söylediniz. O yapamadığınızda TYT mat bu arada. O yüzden sizin için dil daha uygun gibi bence.
Ama fizik, biyoloji, tarih ne alemde?

Matematik yapamayanlar EA seçiyor. O yüzden matematik yapabiliyorsan EA'da derece yapabilmen çok zor değil.
Ama siz yapamadığınızı söylediniz. O yapamadığınızda TYT mat bu arada. O yüzden sizin için dil daha uygun gibi bence.
Ama fizik, biyoloji, tarih ne alemde?

Fizik ortalama: 35-45, Biyoloji: 40, Tarih: 60

Edebiyatı halledersin. Matematiği halletmen lazım. Sayısal seçersen ek olarak fizik, kimya ve biyoloji.

Hocam siz iyi biliyorsunuz. Mat bir şekilde halletsem. Kimyam süper fizik biraz kötü ve biyolojiyi yine yaparım. Eşit ağırlık mi? Yoksa Sayısal mi sizce?

Hocam siz iyi biliyorsunuz. Mat bir şekilde halletsem. Kimyam süper fizik biraz kötü ve biyolojiyi yine yaparım. Eşit ağırlık mi? Yoksa Sayısal mi sizce?
O zaman sayısal olabilir ama hedefine bağlı. Öyle bir şey nasıl bir sıralama getirir bilemem.
İkisini birlikte yapan da var. Ekstradan sosyale çalışıyorlar. Sosyal için kolay diyorlardı.
Ben bilmiyorum ama.

O zaman sayısal olabilir ama hedefine bağlı. Öyle bir şey nasıl bir sıralama getirir bilemem.
İkisini birlikte yapan da var. Ekstradan sosyale çalışıyorlar. Sosyal için kolay diyorlardı.
Ben bilmiyorum ama.
Hedefim: Öğretmenlik, iş güvenliği veya polislik. 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı