90 TL Gamepad önerisi

yunskrn

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar, yaklaşık 80-90 lira arası bir bütçem var Gamepad önerisi yaparsanız sevinirim. Bütçem kısıtlı 2 tane alacağım teşekkür ederim şimdiden.

Hocam eğer tek alsaydınız 5 senedir Snopy Rampage SG-R601 kullanıyorum. Fifa 16-17-18-19 ve Pes 18-19'da kariyer bitirdim. Gta V, Project Cars 2, RE 2, Outlast gibi bir çok oyun oynadım ve sürekli de kullanıyorum. Şu an da Fifa 20 ve Fall Guys oynuyorum. Şu ana kadar hiç sorun çıkartmadı.

Son düzenleme:
Hocam eğer tek alsaydınız 5 senedir Snopy Rampage SG-R601 kullanıyorum. Fifa 16-17-18-19 ve Pes 18-19'da kariyer bitirdim. Gta V, Project Cars 2, RE 2, Outlast gibi bir çok oyun oynadım ve sürekli de kullanıyorum. Şu an da Fifa 20 ve Fall Guys oynuyorum. Şu ana kadar hiç sorun çıkartmadı.
yani her birinin fiyatı 90 tl olacak şekilde, bu ürünün yorumlarını okudum fakat analog çapraz yürüme yapmıyor diyorlar ama öyle mi ?
Dayanmaz ben sana söyleyeyim. En düşük Logitech F310 var. Tüm oyunlar ile uyumlu olup, yıllardan beri en çok satılanlar arasında. F710, kablosuz versiyonu da mevcut.
evet o ürünü bende görmüştüm ama hala yeni oyunlarda çalışır mı diye şüphelendim tüm oyunları destekliyor mu diye yani

Geri
Yukarı