90 TL ile ne yapılır?

Ben nedense elime artan paralarla sahip olduğum şeylerin en dandiğini almayı çok severim. Uçlu kalemim mi var? Gider dandik bir tane alır kıra kıra, aça aça kullanır atarım. Onun yerine arkadaşlarınızla buluşup bir kafede oturup sohbet muhabbet ya da bir parkta cips kola. Hem paranız tekrar artar.

Merhabalar, birkaç şey aldıktan sonra kartımda 90.52 TL kaldı. Bu para ile ne yapabilirim? (Dijital bir şey ya da yemek sipariş etmeyi düşünmüyorum.)
İhtiyacınız olana kadar kalsın bence, ben kartımda her zaman para tutarım sanki böyle belli bir limitin üzerinde görünce o miktarı kendimi güvende gibi hissederim.

Dandik bir mouse falan alabilirsiniz.
Elimde şu anda 2 tane oyuncu mousesi bulunmakta.
Almak istediğin bir şey varsa ileride onun için kenarda kalabilir yani toplama amaçlı ya da çizgi roman alabilirsin.
Kenarda şu anda param bulunmakta, bu parayı harcamayı düşünüyorum.
90 TL ile AliExpress 10 dolar kuponu alabilirsiniz onla da çok uygun fiyata ürünler alabilirsiniz.
Gümrük vergisi fazla olmaz mı?
Çocukları sevindirebilirsiniz hocam.
Ben de çocuğum 😂
Kenarda kalsın. Gelecek sefer bir şey alırken kullanırsınız. Veya zor durum parası olarak kalsın hiç olmazsa.
90 TL ile zor durum parası mı olur hocam, zaten köşede güzel bir miktar param var.
10 tane karpuz top al😀
Hocam mahalle maçı yapmaya vakit olmuyor derslerden 😂
Bağış yapmayı düşünmüyorum, ülke bu haldeyken zengin olanlar bağış yapsın.
Muhabbet kuşu alabilirsin güzel arkadaş olur ama kafes parasıda var.
Muhabbet kuşum öldükten sonra bir daha kuş almayı düşünmüyorum.
Ben nedense elime artan paralarla sahip olduğum şeylerin en dandiğini almayı çok severim. Uçlu kalemim mi var? Gider dandik bir tane alır kıra kıra, aça aça kullanır atarım. Onun yerine arkadaşlarınızla buluşup bir kafede oturup sohbet muhabbet ya da bir parkta cips kola. Hem paranız tekrar artar.
Kardeş bildiklerimiz kalleş olmuş, dost falan filan da hikaye oluyor.
Hocam kitap alın ve yakınınızda olur çevrenizde olur çocuklara hediye edin, en güzel hediye olacaktır.
Mahalleye çıkmayalı uzun zaman oldu, hem kimseyi tanımıyorum hem de okuldan vakit kalmıyor. Hem de buradaki çocukların kitap okuyacağını sanmıyorum.
İhtiyacınız olana kadar kalsın bence, ben kartımda her zaman para tutarım sanki böyle belli bir limitin üzerinde görünce o miktarı kendimi güvende gibi hissederim.
Ben de belli bir limitin üstünde gördüğüm zaman harcayasım geliyor hocam.

Geri
Yukarı