90 TL Powerbank önerisi

Berkay4154

Kilopat
POWERBANK.png
Eki Görüntüle 262370

Powerbank alacağım ama giriş-çıkış amper ve volt değerleri, batarya türü vs. hakkında bilgim yok. Ben birkaç tane baktım, siz de hem onlar hem de bildikleriniz arasından Note 4 için 90 TL geçmeyecek önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Bendeki şarj cihazı çıkışı: 5.0 V = 2.0 A

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkürler.Bu ürün hakkında bireysel deneyimleriniz var mı? Bir de bahsettiğim üzere volt değerleri hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Ben teşekkür ederim. Ben 50 TL'ye bu modelin 7800 Mah modelini kullanıyorum gayet memnunum galiba ürünün 2.0A girişi var benimkisinde vardı. Daha detaylı bilgi için bakabilir misiniz?
Xiaomi Mi Power Bank 2 20000

Benim kullandığım model:
IMG_20170923_215401-1680x2976.jpg

Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkürler.Bu ürün hakkında bireysel deneyimleriniz var mı? Bir de bahsettiğim üzere volt değerleri hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Ben o ürünü kullanıyorum. 5S'i en az 6-7 defa şarj ediyor. Isınma problemi çok nadir yaşıyorum ama ciddi derecede değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı