90 TL'ye en iyi ev interneti

Türknet'e geç diyeceğim fakat onlar da Türk Telekom altyapısı kullanıyor. Bu aralar zaten bütün ISS'lerde problem var. Virüsten dolayı millet evde olduğu için aşırı yüklenme oluyor.

Turknet alma. Sıkıntılı bir ISS. Özellikle yurdışı kaynaklı sitelerde ve oyunlarda (Twitch, PUBG, WOT) rezil olursun. Millenicom öneriyorum. Ben doğru düzgün şikayetçi olanı görmedim.

Kablonet altyapısı var ise;

Ben TTKom'dan 99 TL'ye 50 Mbit hız alıyorum. Kablolar bakır oldukları için verebildiği maximum hız 75 Mbps fakat o şekilde bir paketleri olmadığı için 50 ile yetiniyorum. Memnun muyum? Aslında evet. Benim ihtiyaçlarımı görebiliyor. İçerde TV'den 1080p'de film izlerlerken ben oyunlarda PİNG yemiyorum. COD MW gibi bir oyun 6 saatte iniyor. Bundan iyisi herhalde sürekli yayın yapan oyuncular içindir.

Ben birkaç ay önce 2 yıl taahhütlü Kablonet bağlattım. Akıllı sınırsız 100 mbit. Çok ama çok memnunum. Bir arıza olduğunda birkaç saat içerisinde gelmeleri ve min 95 mbit hız almam da cabası. Aile evinde de kablonet kullanıyoruz senelerdir. Altyapı varsa hiç düşünme derim.

Ben TTKom'dan 99 TL'ye 50 Mbit hız alıyorum. Kablolar bakır oldukları için verebildiği maximum hız 75 Mbps fakat o şekilde bir paketleri olmadığı için 50 ile yetiniyorum. Memnun muyum? Aslında evet. Benim ihtiyaçlarımı görebiliyor. İçerde TV'den 1080p'de film izlerlerken ben oyunlarda PİNG yemiyorum. COD MW gibi bir oyun 6 saatte iniyor. Bundan iyisi herhalde sürekli yayın yapan oyuncular içindir.
Hangi paket bu acaba?

Turknet 86 liraya 100 mbit hız alıyorum. Memnunum açıkçası. Twitchde yayıncıları kaynak kalitesinde izlerken online oyunlarda ping ya da spike sorunu olmuyor. Çoğu popüler servisler ile direk Peering yapıyorlar. Bu yüzden de ping sorunu pek olmuyor.

Geri
Yukarı