90 TL'ye indirimde Ubisoft oyunu önerisi

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Voidu'ya artık eskisi kadar güvenmesem'de bir şey almamaya tövbe Etsem'de bu oyun fiyatlarından bozacağım. 90 TL'ye oyun önerilerinizi bekliyorum ayrıca DLC olarak da beraber oyun olabilir ben The Crew2+Special+Gold Edition ve yanında AC Unity veya çok düşerse R6 düşünüyorum sizce?

Daha önce oynadığın oyun var mı ne tarz seversin ? Bence AC:Odysseyy mükemmel bir oyun kesinlikle almalısın. The Crew2 fena değil ama hayal ettirdiği kadar keyifli bir oyun değil bence. Ben yarışmadan çok açık dünya konseptini seviyorum ve Amerika'da araba sürme fikri hoşuma gitmişti ama harita çok içine çekmedi beni. FH5 ile kıyaslayınca FH5 daha keyifli geldi ama fiyatı uygunsa alınır. Fena değil. Steep eşi benzeri olmayan bir oyun. Benzeri var ama Steep gibi değil. Alıp kenara atıp, arasıra çıkartmalık bir oyun.

Son düzenleme:
Ben olsam kesinlikle AC:Brotherhood alırdım.Atmosferi,2.oyunun üstüne yaptığı iyileştirmeler,düzeltilmiş kontroller derken çok sevdiğim bir oyundur.70TL bandında bulunabiliyor olması lazım.O kadar eski bir oyun için biraz tuzlu da olsa işin sonunda muhtemelen memnun ayrılırsınız.

Rainbow Six Siege dışında Ubisoft'un herhangi bir oyununa bulaşma bence.

Ben olsam kesinlikle AC: Brotherhood alırdım. Atmosferi,2.oyunun üstüne yaptığı iyileştirmeler, düzeltilmiş kontroller derken çok sevdiğim bir oyundur. 70TL bandında bulunabiliyor olması lazım. O kadar eski bir oyun için biraz tuzlu da olsa işin sonunda muhtemelen memnun ayrılırsınız.

Eski oyun almayı düşünmüyorum.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege dışında Ubisoft'un herhangi bir oyununa bulaşma bence.

90TL'ye sevdigim oyunlar var ama GFN'de yok GFN'de olan oyun lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı