90 TL'ye Kadar Ekran Kartı

_Muhammed_

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
90 TL'lik ekran kartının CS:GO oynatacağından şüpheliyim :)
Ama HD 5450 alıp azıcık OC yaparsanız oynayabilirsiniz :)

Bence biraz daha bekle.Çünkü 90 tl lik bir kart ile emin ol aklındaki oyunların çoğunu akıcı bir şekilde oynayamayacaksın.Paranı biriktir.150 tlye hd6570 al.senin işini görücektir.Ama HD6570 de bir süre sonra seni idare etmeyecek.

Teşekkürler Yinede.

Bence biraz daha bekle.Çünkü 90 tl lik bir kart ile emin ol aklındaki oyunların çoğunu akıcı bir şekilde oynayamayacaksın.Paranı biriktir.150 tlye hd6570 al.senin işini görücektir.Ama HD6570 de bir süre sonra seni idare etmeyecek.
Zaten idarelik alcam 1 sene sonra sistem toplucam, o zamana kadar idare etsin.

Aslında burada amaç yardımcı olmak hevesini kırmak değil.Hevesin her türlü kırılacaktı zaten.90 Tl ye ekran kartı alınca hevesin yine kırılacaktı.Sen beni dinle.60 TL Daha biriktir.HD6570 Al.Seni Götürür.

Teşekkürler Yinede.

Zaten idarelik alcam 1 sene sonra sistem toplucam, o zamana kadar idare etsin.
1 Sene idare eder seni.tabi yüksek grafikli oyunlarda gözün yoksa :)

Aslında burada amaç yardımcı olmak hevesini kırmak değil.Hevesin her türlü kırılacaktı zaten.90 Tl ye ekran kartı alınca hevesin yine kırılacaktı.Sen beni dinle.60 TL Daha biriktir.HD6570 Al.Seni Götürür.
Tmm.

Sadece CS:GO Açsın Yeter zaten pek azla beklentim yok yazdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı