90 TL'ye Kadar Ekran Kartı

HD6570 CS:GO Açar.Bu söylediğime güvenerek o kartı alabilirsin.Aslına bakarsan hd5570 de güzel kart.Fakat ben 2.el ürün önermiyorum.Ne olur ne olmaz.Güvendiğin biri olmadığı sürece 2.el alış-veriş yapma derim.HD5450 de CS:GO oynatır aslında.O kadar da kötü bir kart değil.

O Kartı söylüyorumda 2.el alışveriş yapma derim.Al bu kartı keyfine bak.

Powercolor HD6570 GDDR3 1GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı

Heves kırmak demeyelim de uyarı diyelim :) Biraz daha paranızı biriktirip R7 240 ya da R7 250 alınız. Yeni bir sistem toplayacağınız zaman kullanırsınız (y)
Yeni sistem toplayacağımda r7 250 yada r7 240 kullanmıcam, şuan para biriktiyorum 2500 tl var, 3700 tl olunca pc toplucam o yüzden şimdilik idare etsin diye.

Peki psu yeter mi?

HD6570 CS:GO Açar.Bu söylediğime güvenerek o kartı alabilirsin.Aslına bakarsan hd5570 de güzel kart.Fakat ben 2.el ürün önermiyorum.Ne olur ne olmaz.Güvendiğin biri olmadığı sürece 2.el alış-veriş yapma derim.HD5450 de CS:GO oynatır aslında.O kadar da kötü bir kart değil.

O Kartı söylüyorumda 2.el alışveriş yapma derim.Al bu kartı keyfine bak.

Powercolor HD6570 GDDR3 1GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı
HD 5450'yi OC yapınca AC 2'yi mediumda açmıştım (20 - 30 FPS) :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı