900-1000 lira kulaklık önerisi

Hiç. Kulaklığın forumdaki ayarlarını da denedim fakat JD ile hala bir farkı yok. JD kendi driverini çalıştırmadığımda kötü bir kaltieye sahip diyebilirim fakat driveri açtığımda BlackShark v2'den hiçbir fark hissetmiyorum. Konfor olarak JD'nin üstünde diyebilirim onun dışında pek bir artısını göremedim ayrıca Discord'dan arkadaşlarımla konuştuğumda mikrofon çok cızırtılı ve kötü dediler fakat kendi sesimi dinlediğimde gayet iyiydi.

Yanlış anlaşılmasın JD önermiyorum, JD'yi 3 yıl kullandım bir sorunla karşılaşmadım. Malzeme kalitesi olarak Razer eminim ki daha kalitelidir ama ses konusunda bir fark göremedim fakat benim tercih sebebim ses, oyun performansıydı o yüzden BlackShark v2'yi önermiyorum bende birkaç gün daha kullanıp iade edeceğim.
Rahat mı peki?

Ağır bir kulaklık ve çok uzun kullanımda kulağı ağırıtabilir. Ben yıllarca kullandığım için alıştım herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum.

James Donkey, Gampower,Rampage vb. markalar genelde yurt dışında popüler olan Çin üretimi ürünlere marka basıp satıyorlar, haliyle ucuz ürünler olduğu için malzeme kalitesi diğerlerinden düşük oluyor.
İnsanlar bu kulaklıkardada sorun yaşıyabiliyor.
Aslında bu gibi markalar şans işi kulladığınız ürün çoğu üründen güzel de olabiliyor sorun da yaşıyabiliyorsunuz eğer alıcaksanız bunu göz önünde bulundurun.
Dediğim gibi ben 3 yıl içinde bir sorun yaşamadım ama bu sizin yaşamıyacağınız anlamına gelmez.

Ağır bir kulaklık ve çok uzun kullanımda kulağı ağırıtabilir. Ben yıllarca kullandığım için alıştım herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum.

James Donkey, Gampower,Rampage vb. markalar genelde yurt dışında popüler olan Çin üretimi ürünlere marka basıp satıyorlar, haliyle ucuz ürünler olduğu için malzeme kalitesi diğerlerinden düşük oluyor.
İnsanlar bu kulaklıkardada sorun yaşıyabiliyor.
Aslında bu gibi markalar şans işi kulladığınız ürün çoğu üründen güzel de olabiliyor sorun da yaşıyabiliyorsunuz eğer alıcaksanız bunu göz önünde bulundurun.
Dediğim gibi ben 3 yıl içinde bir sorun yaşamadım ama bu sizin yaşamıyacağınız anlamına gelmez.
240 gram yazıyor yalnız, en hafif kulaklıklardan biri

Hafif mi peki? Ve Arctis 1 ile rahatlığını kıyaslarsanız hangisini seçerdiniz?

Hafif.
Arctis 1'i çok uzun süre önce kullandığım için çok hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla Arctis 1 daha rahattı, daha önce bahsettiğim gibi kafam daha dik yapılı olmasına rağmen BlackShark kafamı biraz sıkıyor.

Geri
Yukarı