900-1000 TL 480 GB SSD önerisi

PizzaliPuding

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
asus prime H310M-D R2.0
Merhaba, bilgisayarımda 120 GB'lık bir SSD ve 2TB depolama alanı var. SSD'yi yükseltmek istiyorum, 480 GB'lık SSD bana yeterli olacaktır. James Donkey alacaktım fakat konuları okuyunca tereddüt ettim. Bana Max 900-1000 TL fiyat bandında (daha düşük fiyat ve fp olursa işime gelir) önerebilir misiniz?
Baktığım markalar; Kioxia Exceria 480 GB Hi-Level 480 GB bir de HP önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
SATA SSD alacaksan ve kalite arıyorsan Samsung'tan başkası yalan.
Technopat'ta ayrıca Crucial'da teste sokulmuştu o da benzer performans vermişti.
Bunlar HDD gibi olmadığı için bozuldu mu bozuluyor verileri geri almak çok zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M.2 slotunuz boş ise Kioxia Exceria Plus önerebilirim.

SATA SSD arıyorsanız şunu önerebilirim.

SATA:

Merhaba, bilgisayarımda 120 GB'lık bir SSD ve 2TB depolama alanı var. SSD'yi yükseltmek istiyorum, 480 GB'lık SSD bana yeterli olacaktır. James Donkey alacaktım fakat konuları okuyunca tereddüt ettim. Bana Max 900-1000 TL fiyat bandında (daha düşük fiyat ve fp olursa işime gelir) önerebilir misiniz?
Baktığım markalar; Kioxia Exceria 480 GB Hi-Level 480 GB bir de HP önerilerinizi bekliyorum.

M.2 boşta varsa WD Blue SN570 önerimdir tam söylediği değeri veriyor (3500mb/s)

Geri
Yukarı