Kutusuz Ryzen 7 7800x3D işlemci alınır mı?

Hocam arkadaşın anakart soketi AM4 siz AM5 soket işlemci göndermişsiniz. Gönderdiğiniz işlemci ile anakart uymuyor.
Yok hayır alacağım anakart: MSI B650 GAMING PLUS WIFI

Aynı zamanda işlemci de : ryzen 7 7800x3d alacağım

yok 2. el almayacağım tabi ki ancak vade farkı olmayan bir yer arıyorum. Amazon, vatan vs

Yok hayır alacağım anakart: MSI B650 Gaming Plus Wi-Fi

Aynı zamanda işlemci de: Ryzen 7 7800x3D alacağım.

Yok 2. el almayacağım tabii ki ancak vade farkı olmayan bir yer arıyorum. Amazon, vatan vs.

Ben üsttekine bakmışım pardon. Anakartinizda işlemcinizde iyi. İşlemciniz de AM5 gerçekten güzel bir sistem bende o anakartı almayı düşünüyorum.

Bronze yerine Gold alsanız daha iyi olur. Aralarındaki fark sıcaklık ve biraz performans.
PSU zaten var bende eğer yeterli olursa bir daha o kadar fiyata gerek yok diye düşünüyorum

Ek olarak, NZXT Kraken X53 240mm soğutucu var bende bu donanımda sorun yaratır mı? Fiyat-performans açısından

PSU zaten var bende eğer yeterli olursa bir daha o kadar fiyata gerek yok diye düşünüyorum

Ek olarak, NZXT Kraken X53 240mm soğutucu var bende bu donanımda sorun yaratır mı? Fiyat-performans açısından
Yeterli 240mm 7800x3d için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeterli 240mm 7800x3d için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant gibi bir oyunda 5800x'de 78 dereceye kadar çıktığını gördüm. 7800x3d de böyle olmasın

RAM: Lexar ares 32 GB (2x16 GB) DDR5 6000MHz CL30 almayı düşünüyorum. F-P açısından uygun geldi ama?

Geri
Yukarı