900-1000 TL kablosuz kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan shavyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 730

shavyy

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynamak, müzik dinlemek, film izlemek için kullanacağım. Hepsini sık sık yapıyorum. 7.1 olursa iyi olur fakat zorunlu değil.

@shavyy iyi günler dilerim öncelikle bütün kullanımların bilgisayar üzerinden mi sürdüreceksiniz?
Eğer ki telefon televizyon ve diğer araçlarda kullanma gibi fikriniz varsa kablosuz ideal ama düşük bir model alıyorsunuz öncelikle onu bilin isterseniz. Kabloluya yönelin sadece bilgisayarda kullanmak isterseniz.

@shavyy iyi günler dilerim öncelikle bütün kullanımların bilgisayar üzerinden mi sürdüreceksiniz?
Eğer ki telefon televizyon ve diğer araçlarda kullanma gibi fikriniz varsa kablosuz ideal ama düşük bir model alıyorsunuz öncelikle onu bilin isterseniz. Kabloluya yönelin sadece bilgisayarda kullanmak isterseniz.
Sadece bilgisayarda kullanacağım fakat çok fazla film izlediğim ve müzik dinlediğim için kablolu çok rahatsız edici olabiliyor. Yıllarca kablolu kullandım bu sefer kesinlikle kablosuz alacağım.

@shavyy teşekkürler öncelikle cevap için bende aynı senin düşündüğün gibi ürün almak istiyorum ama dikkat et pek çok kişi sana şöyle söyleyebilir.

Örnek yazılar: Sadece müzik için kablosuz alınmaz veya film için alınmaz başka örnek olarak oyun için gereksiz kablolu al geç veya anakartın desteklediği iyi bir açık veya kapalı bir model al gibi bunlar sadece pek çok konuda geçen yazı örnekleridir dikkat etmen gerekir.

Sonuç olarak eğer ki ses seviyesi yani yüksek ses kalitesi fazla aramıyorum yeterli temiz ve dengeli bir kulaklık olsun derseniz zaten aldığınız marka bunun üzerine çalışmış ve pek çok sertifikaya sahip.

@shavyy
Sonuç olarak eğer ki ses seviyesi yani yüksek ses kalitesi fazla aramıyorum yeterli temiz ve dengeli bir kulaklık olsun derseniz zaten aldığınız marka bunun üzerine çalışmış ve pek çok sertifikaya sahip.

Türkçe'si ne oluyor bu paragrafın tam olarak. 3 kere okudum anlamadım ne demek istendiğini. "Ses seviyesi yüksek ses aramıyorum ama yeterli temiz ve dengeli olsun" ne demek tam olarak?

@Shuriken ses seviyesi: Markanın ürünü üretirken baz aldığı değerler.

Ses kalitesi: İnce ve kalın başka örnek ise basslı ayarların güzel olarak yazılım ile yapılmış olması.

Temiz ve dengeli ise firma bir kullanıcıya hem istediği ayarı yapmaya özgürlük verebilmeli hem de kulaklık sesi verirken bir özellik diğerini bastırmamalıdır çünkü bu hem müziği hem filmi berbat etmektedir.

Örnek özelliklerden biri bass boosted bazı marka modellerinde çok kötü sonuçlar vermektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı