900-950 TL Kulak içi kulaklık önerisi

rihenh

Hectopat
Merhaba kulak içi Bluetooth kulaklık arıyorum. Bütçem 900-950 TL civarı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mikrofon kalitesi benim için çok önemli, ayrıca mikrofon ortam seslerini ne kadar az alırsa benim için o kadar iyi.

Ayrıca oyun oynamayı seven bir insanım ve bu oyunlarda da kullanabilsem çok harika olur. Gecikme olması ihtimali biraz canımı sıkmıyor değil.

Samsung Galaxy Buds 2'yi alırım diye düşünüyordum ama mikrofon testlerini gördükten sonra vazgeçtim. Sesler patlıyordu çünkü.

Huawei FreeBuds 4I aslında aradığıma çok yakın (mikrofon kalitesi oldukça güzeldi) ama oyun performansı nasıl hiç bilmiyorum ve sanırım trafiğin olduğu yerlerde vrya hareket halindeyken kopmalar oluyormuş ki bu çok kötü çünkü kulaklığı dışarıda dolaşırken telefon görüşmesi yapmak için kullanacağım.

Sizin önerileriniz neler?

İstekleriniz doğrultusunda Huawei Freebuds Pro önerirdim ama fiyatı uçmuş :( Belki indirimde yakalarsınız.

Bilgisayara bağlayıp oyun oynadığımda hiç gecikme hissetmiyorum. Mikrofon kaliteside ortalama üstü.

İstekleriniz doğrultusunda Huawei Freebuds Pro önerirdim ama fiyatı uçmuş :( Belki indirimde yakalarsınız.

Bilgisayara bağlayıp oyun oynadığımda hiç gecikme hissetmiyorum. Mikrofon kaliteside ortalama üstü.
Merhaba teşekkür ederim öneriniz için. Gerçekten değiyorsa fiyatına bütçemi çıkarmaya çalışırım. Kulağa rahat oturuyor mu? Benim kulaklarım fazla küçük ve dar biraz endişelerim var bu yüzden.

Merhaba teşekkür ederim öneriniz için. Gerçekten değiyorsa fiyatına bütçemi çıkarmaya çalışırım. Kulağa rahat oturuyor mu? Benim kulaklarım fazla küçük ve dar biraz endişelerim var bu yüzden.
WhatsApp Image 2022-03-09 at 17.41.18.jpeg

Bu şekilde; çok küçükse olmayabilir, bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı