900 TL akıllı saat önerisi

Düzelttim linki dediğim şey arkadaşın doğum günü onu kutladım.

Fark etmemişim sosyalde yeni olduğum için ne anlama geldiğini bilmiyordum kusura bakmayın.
Attığınız saat çakma herhangi bir garantisi bir şeyi yok güvenceniz yok arkanızda biri durmuyor, ayrıca muhtemelen gören insanlar yüzüne söylemese bile aralarında dalga geçecek böyle şeylere takıntılı bir insan için çok kötü bir durum.

Peki yeni bir model aldınızmı aldıysanız ne tercih ettiniz?

Bir hevesle 25W şarj aleti aldım memnunum.
Bir hevesle Anker Q10 aldım memnunum.
Ama Huawei band 7 aldım bileklikten soğudum neden oldu bilmiyorum 😂
Satsam kısa sürede satamam mecbur kullanacağım.

Giyilebilir telnolojide Apple ve Huawei başı çekiyor

Fark etmemişim sosyalde yeni olduğum için ne anlama geldiğini bilmiyordum kusura bakmayın.
Attığınız saat çakma herhangi bir garantisi bir şeyi yok güvenceniz yok arkanızda biri durmuyor, ayrıca muhtemelen gören insanlar yüzüne söylemese bile aralarında dalga geçecek böyle şeylere takıntılı bir insan için çok kötü bir durum.

Estağfurullah ne kusuru fakat kendisinin bütçesi az yani ucuz etin yemeği yenmez doğru söylüyorsunuz sadece ben öneride bulundum saygılar sevgiler.

Estağfurullah ne kusuru fakat kendisinin bütçesi az yani ucuz etin yemeği yenmez doğru söylüyorsunuz sadece ben öneride bulundum saygılar sevgiler.

Bu bütçelerde alınabilecek en iyi model Huawei belki Xiaomi, ayrıca bu sosyalin insanlarını çok seviyorum çok saygılı iyi insanlar :)

Geri
Yukarı