900 TL bütceye uygun klavye önerisi

Kesinlikle eyooso Z11t. K617'de çok yay sesi var bu arada bilginize.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da yok, neden çok yay sesi var? Onu geçtim Cherry MX bile değil klavye, Outemu switchlerle geliyor. Ciddi bir yay sesi yapması için bir sebep yok. Diyelim yay sesi gerçekten de çok var. Klavye hotswap, Amazon'dan çok makul fiyata keycap alabilirsin.

Keşke bilginizin olmadığı konularda yorum yapmasanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da yok, neden çok yay sesi var? Onu geçtim Cherry MX bile değil klavye, Outemu switchlerle geliyor. Ciddi bir yay sesi yapması için bir sebep yok. Diyelim yay sesi gerçekten de çok var. Klavye hotswap, Amazon'dan çok makul fiyata keycap alabilirsin.

Keşke bilginizin olmadığı konularda yorum yapmasanız.
Daha önce Monster Pusat K3 Pro kullandım. Kendileri Outemu Red kullanırlar ve inanılmaz bir yay sesi vardı. Ayrıca Z11T Huano marka switch kullanıyor. Outemu yanından bile geçemez. Ayrıca keycap ile yay sesinin ne alakası var anlamadım.
Keşke siz de bilginiz olmadığı konularda yorum yapmasanız ama malum milletimiz her konuda kendini haklı gördüğünden dolayı size bir şey diyemeyeceğim.

Yay sesi olduğunu belirttik zaten. Yay sesi dışı güzel klavye.
Önerdiğim klavye ile bunun PCB'si aynı sadece switchleri biraz daha kaliteli. Onun dışında gerçekten güzel klavye.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı