900 TL klavye önerisi

Bütçe
900

4hydrogen

Decapat
Daha fazla  
900 TL bütçem var. Oyunlarda veya kodlama yaparken kullanacağım. Optik Switch olursa daha iyi olur şimdiden teşekkürler.

Söylediğinzi bütçede bilinen markaların optik switchini bulmak zor. Çok büyük indirim olması lazım.

Optik LK switchler Bloody markasına ait zaten. Bunu alabilirsiniz. Bende LK switchli klavye kullanıyorum.
TUF K7'yi dün geceden beri kullanıyorum, gerçekten harika. Bundan önce kullandığım mekanik anahtarlardan çok daha iyi bence sesi ve basış hissiyatı hocam. ROG almadığım için pişman olmadım. Çok dikkat etmedim ama yay sesi de yok gibi sanki.

Söylediğinzi bütçede bilinen markaların optik Switch'ini bulmak zor. Çok büyük indirim olması lazım.

ASUS'un klavyesi aklıma yattı gibi. Klavyeler hakkında fazla bilgin yoktu optik Switch'e gerek yoko zaman.

ASUS'un klavyesi aklıma yattı gibi. Klavyeler hakkında fazla bilgin yoktu optik Switch'e gerek yoko zaman.
Arkadaşım ile beraber aldık ben K7 aldım o bunu aldı. Şuan gayet memnun herhangi bir sıkıntı yok. RGB zaten ve Cherry MX switchleri var. Kaliteli gayet . Bilek dayama desteği de var ama K7'deki gibi deri değil plastikmiş. Sıkıntı çıkartmıyor rahat gayet dedi kendisi.

Geri
Yukarı