900 TL Gaming klavye önerisi

Bütçe
850

snoopy99

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bir süredir Gaming klavye arıyorum fakat istediğim gibi pek karşıma çıkmadı. Bilek desteksiz, büyük enter küçük Shift'li, ses ayarlama düğmesi olan bir klavye önerebilir misiniz? Maksimum 900 fiyata çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Merak ettiğim bir şey neden bilek deteği istemiyorsunuz çok rahat ettiriyor insanı ayrıca o fiyat bandındakiler genelde bilek destekli oluyor ama bunları çıkartabiliyorsunuz. G513 Carbon , Asus TUF K7 , Razer Blackwidow Elite , Apex 5 bakabilirsiniz. Asus ve Razer linear switch kullanmakta. Tabi son olarak Corsair K serisi bakılabilir.

Switchler hakkında pek bi bilgim yok.
Switch tercihiniz nedir?

Bilek desteği var ama çıkartabilirsiniz.
Şu an logitech g810 kullanıyorum. Buna benzer bir ürün arıyorum açıkçası.
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Merak ettiğim bir şey neden bilek deteği istemiyorsunuz çok rahat ettiriyor insanı ayrıca o fiyat bandındakiler genelde bilek destekli oluyor ama bunları çıkartabiliyorsunuz. G513 Carbon , Asus TUF K7 , Razer Blackwidow Elite , Apex 5 bakabilirsiniz. Asus ve Razer linear switch kullanmakta. Tabi son olarak Corsair K serisi bakılabilir.
Teşekkürler. Bilek desteğini kendime ekstra olarak almıştım fakat oynama şeklimden dolayı pek rahat edemedim. Cevap için teşekkürler.

Switchler hakkında pek bi bilgim yok.

Şu an logitech g810 kullanıyorum. Buna benzer bir ürün arıyorum açıkçası.

Teşekkürler. Bilek desteğini kendime ekstra olarak almıştım fakat oynama şeklimden dolayı pek rahat edemedim. Cevap için teşekkürler.
Rica ederim attığım ürünleri genelde profesyoneller kullanıyor ve linear switchler çok hızlıdır haberiniz olsun dediklerimden birini almanızı şiddetle öneririm.

Geri
Yukarı