900 TL kulaklık önerisi

Bütçe
900TL

xtrhal

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski kulaklığım bozulduğu icin yeni bir oyuncu kulaklığına ihtiyacım var, oynayacağım oyunlar: FH4, Valorant, CS:GO, high on Life tarzı oyunlar. Bütçem 900TL ve aşamam. Aklımada Razer BlackShark V2 X veya Razer Kraken V3 X var. Başka fikirlere/önerilere açığım, tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler!

Arkadaşlar eski kulaklığım bozulduğu icin yeni bir oyuncu kulaklığına ihtiyacım var, oynayacağım oyunlar: FH4, Valorant, CS:GO, high on Life tarzı oyunlar. Bütçem 900TL ve aşamam. Aklımada Razer BlackShark V2 X veya Razer Kraken V3 X var. Başka fikirlere/önerilere açığım, tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler!
Blackshark V2X. Ses kartı bulunuyor mu bilgisayarında ?

Mikrofona ihtiyacınız varsa BlackShark V2 X. Yoksa superlux HD681. (bunun ses performansı daha iyi)

Teşekkür ederim arkadaşlarımla DC'den konuşacağımdan mikrofon benim icin önemli.

Mikrofona ihtiyacınız varsa BlackShark V2 X. Yoksa superlux HD681. (bunun ses performansı daha iyi)

Mikrofon ve ses kalitesinin iyi olduğu başka bir öneriniz var mı?

Razer Kraken bakabilirsiniz. O da bu civarlardaydı. Ama BlackShark daha iyi ondan.

Biliyorum zaten Kraken V3 X ila BlackShark V2 X arasında kalmıştım ama gerek kalmadı teşekkür ederim ben tercihimi BlackShark tarafında kullanacağım yine de destekleriniz için teşekkür ederim. :)

BlackShark v2X. Ses kartı bulunuyor mu bilgisayarında?

Bulunuyor zaten yeni kasa alacağım anakartında Realtek CL897 gibi bir ses kartı bulunuyor galiba.

Geri
Yukarı