900 TL kulaklık önerisi

Asıl amacım oyun için kullanmak ve HyperX Cloud 2 oyunlar için çok övülen bir kulaklık. Sizce 530 TL'ye Arctis 3 mü almalıyım yoksa 766TL'ye HyperX Cloud 2 veya 797 TL'ye Corsair Void Pro mu? Benim asıl merakım bu kadar fiyat farkı olmasına değiyor mu Arctis 3'e göre bayağı fark yaratıyor mu?

Arctis 3 ile 5 arasında çok bir fark yoktur malzeme farkı vardır hatta 5 ile 7'nin mikrofonu aynı yani sen düşün.
Void'i tercih etmem dip ses sorunu var sesi 50'den yukarı alınca dip ses geliyor.
Cloud güzeldir ama SS'in mikrofon kalitesi bence daha iyi, bir bak derim incelemelere.
HyperX Cloud 1'den SS geçtim ben şu anlık memnunum.

HyperX Cloud 2'ye o para verilmez, kesinlikle o parayı hak edecek kalitede bir ürün değil. Aliexpress'te satılan kulaklığın üzerine Hyprex logosu basılmış hali (Takstar Pro 80).

Logitech kulaklıklarda ben dip ses sorunu yaşamadım hiç. G635 alınabilir (900 TL'ye bulursanız ya da SS 5-7 alınabilir. Corsair'i kulaklık konusunda başarılı bulmuyorum ama Void Pro modeli sorunsuz gibi görünüyor.

Benim için oyun performansı çok önemli ayrıca sürekli müzik dinleyen birisiyim, müzik konusunda da iyi olmalı ama öncelik tabii ki de oyun performansı.

Aklımdaki ürünler bunlar:
Cloud 2 kullanıyorum. CS:GO'da ses kasan biri ve sık sık müzik dinleyen biri olarak çok memnunum. Resmen kulaklıkları takınca dünyadan kopuyorsunuz. Kendinizi oyuna veya müziğe verebiliyorsunuz.

Başka önerilere açığım. Öneri verirken nedenini söylerseniz çok sevinirim.

Corsair HS 70 kullanıyorum. Bas performansı benim gibi bir bas manyağı için süper. Sennheiser 350BT modeli ile karşılaştırdığımda kalite farkı olarak HS70'in bir tık altında olduğunu düşünüyorum. O da anlık olarak karşılaştırma sırasında farkettiğim bir farktı. Fakat bazılarında dip ses sorunu varmış bana denk gelmedi. HS 60 modeline de kayabilirsiniz bence daha uygun fiyat olarak.

Bende HyperX Cloud 2 var ve çok memnunum saatlerce çıkartmadan kullanabiliyorsun ayrıca 2 tane kulak pedi ile geliyor biri deri biri de sünger. Mikrofonu da gayet başarılı Berk Rip Tepe de bunu kullanıyor mikrofonu ondan dinleyip görebilirsin.

Hocam selamlar, benim tavsiyem HS70 yönünde olacaktır. Void Pro'dan daha iyi ses sürücülerine sahip. Arctis serisinden (Pro hariç sanırım ama diğerlerinin ses sürücüleri aynı diye biliyorum) de daha iyi ses performansı ve directional sound'a sahip. Arctis 1 Wireless ile karşılaştırarak bu sonuca ulaştım, diğerlerinin de sürücüleri aynı olduğundan aynı performansı verirler diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı