900 TL kulaklık tavsiyesi

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu cuma BİM'e SteelSeries Arctis 3 kulaklık geliyor 900 TL. Bu kulaklık yerine 900 TL'lik başka daha iyi var mı? Yoksa 900 TL için en iyisi bu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu cuma BİM'e SteelSeries Arctis 3 kulaklık geliyor 900 TL. Bu kulaklık yerine 900 TL'lik başka daha iyi var mı? Yoksa 900 TL için en iyisi bu mu?

Hocam BİM'den alınmaz artctis 3 ayıplı mal satıyorlar diye biliyorum. Blackshark V2X de jak girişli olduğu için sorun yaratabilir yoksa gayet iyi bir kulaklık Razer Kraken V3X e bak derim kullanıyorum ve gayet rahat bir kulaklık Amazon'da uygun fiyata bulabilirsin.

Hocam BİM'den alınmaz artctis 3 ayıplı mal satıyorlar diye biliyorum. Blackshark V2X de jak girişli olduğu için sorun yaratabilir yoksa gayet iyi bir kulaklık Razer Kraken V3X e bak derim kullanıyorum ve gayet rahat bir kulaklık Amazon'da uygun fiyata bulabilirsin.
Bim'de sıfır ürün satıyorlarsa alınır mı ? Çünkü arctis 3 normalde 1400 lira. Çok ucuza geliyor.

BİM'de sıfır ürün satıyorlarsa alınır mı? Çünkü Arctis 3 normalde 1400 lira. Çok ucuza geliyor.

Yani şöyle diyeyim bozuk ürün alıp tamir edip satışa koyuyorlar diye biliyorum. BİM'den alınmaz hocam Arctis 3 zaten çok iyi bir kulaklık değil SteelSeries markasanın Arctis 1 ve 3'den uzak durulmasını söylüyorlar arkadaşın dediği gibi blackshark V2 X alabilirsin.

Yani blackshark v2 x arctis 3 ten iyi mi ?

Yani şöyle diyeyim bozuk ürün alıp tamir edip satışa koyuyorlar diye biliyorum. BİM'den alınmaz hocam Arctis 3 zaten çok iyi bir kulaklık değil SteelSeries markasanın Arctis 1 ve 3'den uzak durulmasını söylüyorlar arkadaşın dediği gibi blackshark V2 X alabilirsin.
Ben indirime girdiği için alacaktım. Yoksa 900 lira bir kulaklığa vermem.

Yani blackshark v2 x arctis 3 ten iyi mi ?

Ben indirime girdiği için alacaktım. Yoksa 900 lira bir kulaklığa vermem.
Kullanmadığım için bilmiyorum ama yabancı bir sitede incelemesine göre V2X, Arctis 3'ten daha iyi değil görünüyor.

Daha uygun fiyata Logitech G335 alabilirsin. Arctis 3 ile hemen hemen aynı performansı verir.

Geri
Yukarı