900 TL Monitör Önerisi

AfroTheHun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Nevşehir
Daha fazla  
Meslek
Franchise bir işletmede Muhasebe Müdürü
Bütçem 900 lira civarında aslında artırabilirim ama malum karantina günleri elimdeki birikmiş paramı ona harcamak istemiyorum. İsteğidiğim özellikler, 1080P, 24 Inc ve dahili hoparlörünün olması. Paneller hakkında fazla bilgim yok. Her türlü önerilere açığım.

Baktığım ürünler:
Dell SE2419HR

Samsung LC24F396FHMXUF

ViewSonic VX2458-C-mhd (gözüm bunda ama bütçeyi çok aşıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun amacı yoksa Dell olan model, oyun ve film, dizi karışıksa Samsung model alınmalı. Farklı model bilen arkadaşlar da mesaj atarsa seçenek bakımından daha iyi olur.

Bütçem 900 lira civarında aslında artırabilirim ama malum karantina günleri elimdeki birikmiş paramı ona harcamak istemiyorum. İsteğidiğim özellikler, 1080P, 24 Inc ve dahili hoparlörünün olması. Paneller hakkında fazla bilgim yok. Her türlü önerilere açığım.

Baktığım ürünler:
Dell SE2419HR

Samsung LC24F396FHMXUF

ViewSonic VX2458-C-mhd (gözüm bunda ama bütçeyi çok aşıyor.)

1200TL'ye 1ms 144Hz 23.6 Inc Lenovo Gaming monitor var. Kendim 27 Inc modelini kullaniyorum size de onerebilirim piyasadaki en ucuz 144Hz monitorlerden şu an.

Takipteyim. Bende monitör panelleri neye göre seçilmeli ve hangi monitörü almalıyım araştırmaktayım. Samsung modeline çok takıldım.

75 hz gayet yeterli benim için. Profesyonel bir oyuncu olmadığım için, çok gerekli oldugunu düşünmüyorum 144hz 'nin. Keyif alayım yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı