900 TL Oyuncu Ekipman Önerisi

feritsparrow

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlarım başlıkta da gördüğünüz üzere 900 TL'ye bir set dizecem, FPS oyuncusuyum ona göre bir set dizmek istiyorum sizin de yardımlarınızı bekliyorum, yorumlarınız çok önemli benim için.

-Kulaklıkta beklentim olarak ses kasmada, konforda ve mikrofonda iyi olması çok önemli görünüş önemli değil.
-Klavyede beklentim RGB olması tercihimdir, mekanik hisli de olabilir evde tek yaşamadığım için çok ses çıkaran bir şey istemiyorum ama RGB ve kaliteli olması tercihim.
-Mouseda beklentim FPS'de DPI fazla olmasına gerek yok öyle 10k 15k DPI gereksiz ondan konforlu FPS için ideal bir mouse istiyorum.

Evet gelelim benim seçtiklerime;

Kulaklık: HyperX Cloud Core Gamer Kulaklık (Ses Kartsız) KHX-HSCC-BK-BR Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Klavye: LOGITECH G213 PRODIGY GAMING TR KEYBOARD

Mouse: Zowie EC2-A Siyah Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Sizce bunlar iyi mi ve ayrıca hyperx cloud core ile cloud 2 arasında sadece yanında gelen ek eşyalar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye kargo ve gumruk dahili amazondanda alabilirim fark etmez.

@PcExpert mekanik klavye olarak red switch tercihim ve rgb olmasıda biraz ön plana çıkartıyor benim için

Şuan kullandıklarım;
Mause: G300s
Klavye: G105
Kulaklık: Rampage Sn-RW1

Konu Guncel

@Silinen üye ve @PcExpert ayrıca ellerim g300s kullandığımdan da anlayacağınız üzere küçük ve @PcExpert Hyperx Cloud 2 nin 7.1 sanal ses kartının kötü olduğunu söylüyorlar core ile farkı nedir anakartımın ses kartı daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı