900 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
700-900
Hocam gözlük ile kullanımda çok sıkar mı? Rahatlık açısından nasıl? Ayrıca ses kasma ve müzik dinlerken ses seviyesi ve kalitesi tatmin edici mi? Son olarak mikrofon klavye sesi gibi dış sesleri çok alıyor mu? Çok teşekkürler.

Hocam ben gözlük takıyorum hiçbir sorunu yok. Çok rahat aralıksız 7-8 saat taktığımda bile ağrıtmıyor. Ses kalitesi ve seviyesi mükemmel. Mikrofon dış sesleri çok almıyor kaliteli.

Biraz uzun olacak ama okumanı tavsiye ederim.

2 hafta önce Teknosa'da HyperX Cloud 2 indirime girmişti ve bende hevesle gidip satın almıştım. Ardından kulaklığı alıp geldiğimde oyun oynarken 7.1 kalitesinin iyi olmadığını anladım.(G933 kullanıyordum ufak tefek sıkıntısı vardı ve HyperX beni uzun süre götürür diye düşünmüştüm) Velhasıl alıp geldim kullandım ve memnun kalmadım. Hatta ve hatta şu anda Letgo'dan satılığa koydum. Alım satım oranında zarar ettim ve beni rahatsız etti bu durum. Şimdi gelelim senin asıl soruna; Geçen sene G432 kullanıyordum ve inanılmaz bir ses kartına sahipti. Ve şunu da diyebilirim ki 7.1 konusunda elimde olan G933 ile 7.1 ses kalitesini kıyaslayabiliyorum hatta G432'nin 7.1'i daha iyi diye düşünüyorum. Benden sana bir tavsiye HyperX alma G933 alacak kadar da bütçenin olmadığını belirtmişsin. Sana nacizane tavsiyem G432 alıp hem uzun süre kullanman hem de oyunlarda iyi ses kasabilmen ve mikrofonu piyasadaki muadil ürünlere kıyasla çok iyi olmasından dolayı G432 al derim. Okuduysan ve işine yaradıysa ne mutlu bana.

V2 X modelinde THX kullanmak için ekstra ücret ödemeniz gerek.

Kraken T. E daha üst seviye bir model, düz V2 olsaydı tam tersi olurdu tabii.

Başlık 900 TL oyuncu kulaklığı önerisi. 2 hafta önce V2 modelini 900 TL'ye aldığım için direkt aklıma o geldi. V2 T. E'den daha iyi. T. E de V2 X'den daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı