900 TL Oyuncu kulaklık tavsiyesi

gODofstatik

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yeni bir kulaklık almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şu an 2 marka üzerinde isteğim var. İlk olarak SteelSeries Arctis 5 istiyorum. Bir de genelde herkeste olan bir kulaklık var HyperX Cloud 2 varmış. Sizce maksimum 900 TL olacak şekilde iyi bir kulaklık önerisi olan var mı? Ayrıca PS4 çok fazla oynuyorum ve CS:GO Faceit çok oynuyorum. SteelSeries kablosuz olduğu için istemiştim ama pek bilmiyorum. 2 link bırakıyorum.
Teşekkür ederim.
.

.
Ayrıcı benim için performans ve görünüş önemlidir.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yeni bir kulaklık almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şu an 2 marka üzerinde isteğim var. İlk olarak SteelSeries Arctis 5 istiyorum. Bir de genelde herkeste olan bir kulaklık var HyperX Cloud 2 varmış. Sizce maksimum 900 TL olacak şekilde iyi bir kulaklık önerisi olan var mı? Ayrıca PS4 çok fazla oynuyorum ve CS:GO Faceit çok oynuyorum. SteelSeries kablosuz olduğu için istemiştim ama pek bilmiyorum. 2 link bırakıyorum.
Teşekkür ederim.
.

.
Ayrıcı benim için performans ve görünüş önemlidir.
Kablosuz istiyorum yazmışsın fakat istediğin iki modelde kablolu. arctis 5 in bence bir numarasi yok. arctis 3 ten farkı yok ışıklı misikli olması dışında. chat mix varsa güzel bir fark ama olup olmadığını bilmiyorum.ben de aynı durumdayım kulaklık arıyorum arctis 1 wireless bence senin ışını görür hem kablosuz hem her platformda kullanilabilir gecikmesiz bir şekilde hem de oyun için uygun bir kulaklık ses kasma vs için iyi bir de arctis 3 5 7 bir de 1 wireless de aynı sürücüler kullanılıyor ses konusunda farkları yok diye biliyorum.hyperx cloud ses konusunda arctislerden daha iyi fakat onun da görünüşü hoş değil pek

Efendim SS Arctis 5'de chatmiz var ama mikrofon kalitesi falan Cloud 2'ye göre kötü ses kalitesi kötü esporcular bile HyperX Cloud 2 kullanıyor. SteelSeries = gösteriş ve rahatlık, chatmix (işleri çok kolaylaştırdığı söyleniyor)
HyperX Cloud 2 = kalite, ses kasma da çok iyi bu arada, mikrofon benden bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı