900 TL PSU + kasa önerisi

Bütçe
900

Memory32

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Rampage Grand modeli bir kasa seçimi yaptı bilgisayarcı kasa güzel ama güç kaynağında kötü yorum olduğunu gördüm. Ben yine de boş yorumlara bakmak yerine gittim inceleme videolarını izledim ve gayet güzel tepkilerle karşılaştım.

"Rampage" adlı marka PSU da iyi olmadığı fakat.
600W 80+bronze serisinde gayet başarılı bir iş çıkarttığından bahsediliyor.
"Sizden bu konu ile bilgi almak istiyorum.
"Kardeşim bu C4 alma elinde patlar" gibi şeyler söylemeyin.
Gereksiz yorumlara yer vermeyin ben şahsen 3 yıl Everest PSU kullandım. Hiçbir şey olmadı (Everest'in nasıl yorumları olduğunu öğrenerek bu boş yorumlara ihtiyacım olmadığı kaanatına vardım)
Hiç olmazsa Media marketten alabileceğim 900 TL bandında (kasa+psu) bulursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar;
Rampage Grand modeli bir kasa seçimi yaptı bilgisayarcı kasa güzel ama güç kaynağında kötü yorum olduğunu gördüm. Ben yine de boş yorumlara bakmak yerine gittim inceleme videolarını izledim ve gayet güzel tepkilerle karşılaştım.

"Rampage" adlı marka PSU da iyi olmadığı fakat.
600W 80+bronze serisinde gayet başarılı bir iş çıkarttığından bahsediliyor.
"Sizden bu konu ile bilgi almak istiyorum.
"Kardeşim bu C4 alma elinde patlar" gibi şeyler söylemeyin.
Gereksiz yorumlara yer vermeyin ben şahsen 3 yıl Everest PSU kullandım. Hiçbir şey olmadı (Everest'in nasıl yorumları olduğunu öğrenerek bu boş yorumlara ihtiyacım olmadığı kaanatına vardım)
Hiç olmazsa Media marketten alabileceğim 900 TL bandında (kasa+psu) bulursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı