900 TL Telefon Önerisi

ŞahinGöz

Kilopat
Daha fazla  
Babama telefon alacağım. Birkaç telefon arasında kaldım.
  • General Mobile 5 Plus
  • Motorola E4
  • Huawei Y7
Kafam daha çok GM5 Plus'a yattı ama sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Xiaomi almaya sıcak bakıyorsun bu markanın o fiyattaki modelleri daha iyi. Dediğin modeller arasından da E4 modeli alınmaz. Diğer iki model biri alınabilir, Android One programı nedeniyle güncelleme açısından GM5 Plus almak daha mantıklı, ama bu modelde 2 yılını doldurmak üzere, 2 yıldan sonra güncelleme almayacaktır. Şu an Oreo aldı yalnız, 9.0 güncellemesini alacağını sanmam. Y7 modeli ise Nougat sürümünde, Y7 Prime modeline Oreo geleceği söyleniyor, bu modele gelecekse Y7 modeline gelmeli aynı donanıma sahip cihazlar. Performans olarak Y7, GM5 Plus modelinden üstün, batarya olarakta daha iyi. Ekran, RAM tarafında GM5 Plus daha iyi. Kamera tarafında da büyük ihtimal GM5 Plus daha iyi olur.

GM 5 Plus almak mantıklı olacaktır. Güncelleme kesilmiş olsa bile donanım olarak sizi 1, 2 sene götürür. Günlük kullanım açısından ve küçük oyunlarda üzmeyecektir.

Ben yaklaşık 1.5yıldan fazla oldu kullanıyorum hiç bir sorun yok tabiki küçük sürprizler olabiliyor ayda yılda bir oda her telefonda olur.

Xiaomi almaya sıcak bakıyorsun bu markanın o fiyattaki modelleri daha iyi. Dediğin modeller arasından da E4 modeli alınmaz. Diğer iki model biri alınabilir, Android One programı nedeniyle güncelleme açısından GM5 Plus almak daha mantıklı, ama bu modelde 2 yılını doldurmak üzere, 2 yıldan sonra güncelleme almayacaktır. Şu an Oreo aldı yalnız, 9.0 güncellemesini alacağını sanmam. Y7 modeli ise Nougat sürümünde, Y7 Prime modeline Oreo geleceği söyleniyor, bu modele gelecekse Y7 modeline gelmeli aynı donanıma sahip cihazlar. Performans olarak Y7, GM5 Plus modelinden üstün, batarya olarakta daha iyi. Ekran, RAM tarafında GM5 Plus daha iyi. Kamera tarafında da büyük ihtimal GM5 Plus daha iyi olur.
xiaomi note 4 (4/64) alinabilir baska bir secenek olarak. orta sinifin lideri suan [emoji41]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı