900 TL telefon önerisi

Makaleler
10
Merhaba. Bana Vatan, Teknosa, MediaMarkt gibi yerlerden alabileceğim. Maksimum 900TL'ye güzel telefon önerebilir misiniz? İnternette dolaşırım, sosyal medyada takılmam, oyun oynarsam alto's adventure gibi oyunlar oynarım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
900 TL'ye donanım olarak çok bir şey beklemeyin. Xiaomi Go falan önerebilirim sanırım.

-Vestel Venüs E3 : Güzel telefon. Performansı fiyatına göre iyi. Temiz kullanırsanız sorun çıkarmaz.

-Vestel Venüs V3 : E3'e göre daha iyi. Ama tasarımı bana çok kaba geliyor.

-Nokia 2 : Pil ömrü çok iyi. Ama donanım olarak yetersiz.

Bazen BİM ve A101'e ucuz telefonlar geliyor. Onlara bakabilirsin.

900 TL'ye donanım olarak çok bir şey beklemeyin. Xiaomi GO falan önerebilirim sanırım.

900TL'ye Xiaomi Redmi GO'dan daha iyi telefonlar var. Sağolun yine de.

Bana Vatan, Teknosa, MediaMarkt gibi yerlerden alabileceğim.

-Vestel Venüs E3: Güzel telefon. Performansı fiyatına göre iyi. Temiz kullanırsanız sorun çıkarmaz.

-Vestel Venüs V3: E3'e göre daha iyi. Ama tasarımı bana çok kaba geliyor.

-Nokia 2: Pil ömrü çok iyi. Ama donanım olarak yetersiz.

Bazen BİM ve A101'e ucuz telefonlar geliyor. Onlara bakabilirsin.

Sağolun. Vestel, Casper ve General Mobile gibi telefon markaları çabuk bozuluyorlar ve kalitesizler. Nokia 2'yi de çoğu teknoloji mağazalarında bulamadım.

Bana Vatan, Teknosa, MediaMarkt gibi yerlerden alabileceğim.

Sağolun. Teknosa'da olan A01 öneriniz var, ama bütçemi aşıyor.
Sanırım Huawei Y5 2019 modelini alacağım; Huawei Y5 2019 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Huawei Y5 uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı