900 TL telefon önerisi

Laniakeea

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bu telefon var, alalı 1 ay oldu, garantili. Şimdi bunu 2. el 900TL'ye satsam bundan daha iyi telefon var mıdır acaba? Çünkü cidden 1100 TL'ye fiyatının telefonu değil. Belki 100-200 TL daha ekleyebilirim alacağım telefona, şöyle bundan artısı olan eksisi olmayan bir telefon önerirseniz çok memnun olurum :) General Mobile, Casper falan ya da bunun gibileri önermeyin, bir de mümkünse Samsung olmasın, bilmiyorum olmasın sadece :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi birşey diycem o olcak, Allah moderatörü bildiği gibi yapsın sorunun ırzına geçmiş şuan çok kızgınım. Başlıktan telefonumun modelini silmiş, çıldırıyorum illa elleyecek. Umarım işine son verirler, her neyse. Huawei P9 Lite (2017) telefonumun modeli. Sanki iyi gibi ama satsak 900TL'ye daha iyisi yok gibi o fiyata.

Telefonun neyinden memnun değilsiniz acaba? Bende 1000 TL civarına telefon düşünüyorum da listemdeki telefonlardan biriydi. Xiaomi Redmi Note 4'ten kötü mü telefon?
Şey, telefonu ben seçmedim de ondan, annemin telefonu bozulmuştu servise yolladık yapılacak gibi değildi gelmesini beklemiyorduk, annem de bu arada bunu almış ona göre, geldi telefonu servisten şimdi bu ortada kaldı bana verecekler, bende LG G2 var çok seviyorum şahsen de depolama yok, RAM yok, ekran da bozuldu dokunmatiği, zorla geçiyorum gibi birşey. Şimdi bunu satsak işte 900TL'ye falan üzerine ekleyip LG G5 SE almayı düşünüyorum. Onun için açtım konuyu, Xiaomi Redmi Note 4 çok iyi telefon fakat şimdi Huawei'yi satıp onu almanın mantığı olmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı