900 TL'ye 1050 Ti alınır mı?

• Konuyu başlatan zankee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 841

zankee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 900 TL'ye hiç kullanılmamış 1050 Ti buldum. Sıfır yazılmış ve sorduğumda elden çıkarmak için yarı fiyatına koyuldu dendi. Sizce bir şey olabilir mi? Sahibi her türlü testi yapabilirsin diyor. Bu fiyata bulmak imkansız kaçırmak istemiyorum.

Her türlü testleri araştır yap temizse al. Çünkü benim hatırladığım 2019-2020 yıllarında 900 TL'ydi, şimdi bedava.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırsa kesinlikle alınır. Ama fiyat çok az. Bi sıkıntı çıkabilir o üründen...
iyice araştırın derim. Birde link falan var mı? Gönderin bakalım.

Kesinlikle alınır.

Bana yakın gözüküyordu konumu fakat uzaktaymış biraz 50 km civarı.

Sıfırsa kesinlikle alınır. Ama fiyat çok az. Bir sıkıntı çıkabilir o üründen...
İyice araştırın derim. Bir de link falan var mı? Gönderin bakalım.

Tabii ki.

www.letgo.com/item/sıfır-asus-1050-t-yeten-alır-iid-1624104044

Her türlü testleri araştır yap temizse al. Çünkü benim hatırladığım 2019-2020 yıllarında 900 TL'ydi, şimdi bedava.

Satıcıya pek güvenemedim. Çok değişik konuşuyor.

Satıcı bu gün üye olmuş.. Ama 4 Ayda garantisi var diyor. İlginç. Deneme imkanınız varsa gidin deneyin alın, kaçırmayın.

Hocam ben sarı siteden minimum 1750TL ye buldum. Gerçi param güvende filtresi vardı. O yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Satıcıya sorular sorun. Elden çıkarmak istiyorsa mutlaka cevap verecektir.

Hocam ben sarı siteden minimum 1750TL'ye buldum. Gerçi Param Güvende filtresi vardı. O yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Satıcıya sorular sorun. Elden çıkarmak istiyorsa mutlaka cevap verecektir.

Yani cevapları değişik. Sorulara istediğim yanıtı vermiyor.

Satıcı bugün üye olmuş. Ama 4 ayda garantisi var diyor. İlginç. Deneme imkanınız varsa gidin deneyin alın, kaçırmayın.

Evet bende anlayamadım. Pekde güvenemedim açıkçası. Param Güvende ile alayım dedim olmaz dedi.

Küfürlü konuşmaya başladı galiba yaşı küçük.

Hocam testlerini yapın. Eğerki gerçekten temizse hiç düşünmeden o fiyata alabilirsiniz.

Param güvendeye yanaşmıyorsa bulaşmayın elden gidip deneyip almadıkça. Büyük ihtimal altından bir sıkıntı çıkar.

Geri
Yukarı