900 TL'ye bilgisayar alınır mı?

İşlemci E serisi ise Q8400 gibi işlemcilerin fiyatı 100 tl civarlarında öyle bir upgrade yaparsan Bahsettiğin oyunları rahat oynarsın. Tabi bir de 4 GB Ram eklersen çok daha rahat edersin.
100 tl mi biriktirip Q8400 mü alayım benim bilgisayar ddr2 mi ddr 3 mü nerden öğrencem

İşlemci e serisi ise Q8400 gibi işlemcilerin fiyatı 100 TL civarlarında öyle bir upgrade yaparsan bahsettiğin oyunları rahat oynarsın. Tabii bir de 4 GB RAM eklersen çok daha rahat edersin.

Hocam 100 liraya Q serisi işlemci kaldı mı bu devirde en ucuz piyasada 150 TL civarı oda Q6600.

Kendim Q9650 ve RX570 kullanıyorum darboğaz yapıyor, Valorant'ta 70-90 FPS arası alıyorum.

Sahte olabilir. İkinci el kendin toplasan daha güvenilir ve iyi olur. 900TL'ye Valorant 60 FPS aldıracak PC bulabileceğini çok zannetmiyorum.

Technopata girip birşeyler yazan herkes ekonominin farkındadır herhalde, tam anlamadım ne oluduğunu. Arkadaş belki durumu yoktur demiş ama 900 liraya çalışır bilgisayar en az 15 yaşında olur. Ciddi soruyor mu hiç emin değilim.

60 fps valorant oynamak istiyorsanız zaten en düşük ayarlarda sisteminizin yetmesi lazım ama 1gb ekran kartıyla olmuyor bu iş. 1gb vRAM olup çok kötü bir işlemci de olabilir. Biraz daha bilgi verirseniz daha yardımcı oluruz.

Bi format çek abim. Masaüstüyse 900 lirayla ram artır. Paran kalırsa soğutma için yeni fan alırsın, overclocklamayı dene. Paran olana kadar bekle illa valorant oynamana gerek yok. Benim yeni bilgisayar almam yaklaşık 5 yıl sürmüştü.

Edit: ilana baktım, valorant oynatan bilgisayar diye aratmışsınız muhtemelen. Sizin bilgisayar da oynatıyor teknik olarak. Bilgisayarın yaşını, ekran kartının ne olduğunu, işlemcisini söylerseniz daha iyi olur. Onun yerine minimum sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayar bulsanız daha iyi olur. Ayrıca ilanda monitör yok. Monitörünüz yoksa o tek başına 1200 tl.

Özellikler için dmden yazın demiş hocam.
Belli sahte olduğu.

Son düzenleme:
900 TL'ye anca kasasını alırsınız.

Arkadaşlar benim 4 GB RAM PC var. 1 GB ekran kartı falan. Valorant falan kaldırmıyor kasıyor 10 FPS falan.
Letgo'da 900 TL'ye PC buldum. 8 GB RAM Valorant 60 FPS alsam iyi olur mu? Çok istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…