900 TL'ye bilgisayar alınır mı?

Yani 900TL ye en sağlıklı bir şeyi kalmamıştır. Arkadaş 10 FPS Alıyorum diyor bunda oyunu dahi açamaz. 900TL PC mi olur ya 2012 zamanlarında orta kalite PC 1200 TL idi. Düşünün yani.

Valorant oynamak istiyosan iyi kötü en az bi 5000TL gözden çıkarman lazım adam gibi kandırılmadan 50FPS fln almak için.

Birde fotoğraf karanlıkta çekmiş gözükmesin sadece ekran gözüksün diye.
3000G sistem toplanarak rahatlıkla 50 üzeri FPS alınabilir hocam. 3000G'de 5000TL değil.

Hocam pardon yanlış oldu 50 değil 35. Ve masaüstü demiyorum ben.Ve ayrıca herşey işlemci değil ekran kartı daha önemli oyun için.
Hocam 3000G'nin kendi grafik birimi var, masaüstü demiyorum derken neyden bahsediyorsunuz? Gidip laptop mu toplayacaksınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
900TL ile bilgisayar dizmek mümkün değil deseler bile mümkün ben 1100TL ye Witcher 3 60fps oynatan pc dizdim. Anakartının modelini söylersen anakartına uygun bir islemci önerebilirim. Geriye kalan parayla da bir kaç yükseltme yaparsak bir çok oyunu oynatan bir pc in olabilir. Anakartını öğrenmek için windows arama kısmına dxdiag yazıp çıkan yeri foto atar mısın?

Technopata girip birşeyler yazan herkes ekonominin farkındadır herhalde, tam anlamadım ne oluduğunu. Arkadaş belki durumu yoktur demiş ama 900 liraya çalışır bilgisayar en az 15 yaşında olur. Ciddi soruyor mu hiç emin değilim.

60 fps valorant oynamak istiyorsanız zaten en düşük ayarlarda sisteminizin yetmesi lazım ama 1gb ekran kartıyla olmuyor bu iş. 1gb vRAM olup çok kötü bir işlemci de olabilir. Biraz daha bilgi verirseniz daha yardımcı oluruz.

Bi format çek abim. Masaüstüyse 900 lirayla ram artır. Paran kalırsa soğutma için yeni fan alırsın, overclocklamayı dene. Paran olana kadar bekle illa valorant oynamana gerek yok. Benim yeni bilgisayar almam yaklaşık 5 yıl sürmüştü.

Edit: ilana baktım, valorant oynatan bilgisayar diye aratmışsınız muhtemelen. Sizin bilgisayar da oynatıyor teknik olarak. Bilgisayarın yaşını, ekran kartının ne olduğunu, işlemcisini söylerseniz daha iyi olur. Onun yerine minimum sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayar bulsanız daha iyi olur. Ayrıca ilanda monitör yok. Monitörünüz yoksa o tek başına 1200 tl.

Belli sahte olduğu.
1661641313179.png

1661641322882.png

birşey sorucam ben mesela format atmış olsam hangi uygulama ile otomatik ekran kartı driveri fln kurarım acaba

Arkadaşlar benim 4 GB RAM PC var. 1 GB ekran kartı falan. Valorant falan kaldırmıyor kasıyor 10 FPS falan.
Letgo'da 900 TL'ye PC buldum. 8 GB RAM Valorant 60 FPS alsam iyi olur mu? Çok istiyorum.
5000 tlye ucuz ama kalitesi yüksek ürünler bulup kendin kursan daha iyi.900 tl yalandır.4gb ram pc bile alınmıyor 900 tlye.

Yeni konular

Geri
Yukarı