900 TL'ye bilgisayar alınır mı?

Sistemin linkini atarsanız yardımcı olabiliriz ya da parçaların tümünü yazarsanız. Düşük bütçeyle sistem almaktansa kendin 2. el olarak toplasan daha sağlıklı olur daha iyi bir sistem almış olursun. Veya bir bilgisayarcıya gidip bütçene uygun bir sistem toplamanı isteyebilirsin ama her türlü kendi payını alır.

Arkadaşlar benim 4 GB RAM PC var. 1 GB ekran kartı falan. Valorant falan kaldırmıyor kasıyor 10 FPS falan.
Letgo'da 900 TL'ye PC buldum. 8 GB RAM Valorant 60 FPS alsam iyi olur mu? Çok istiyorum.

Ben ekran kartı olmayan ve 4 GB RAM ve i3 4130'lu sistemde 75 FPS filan alıyorum. İlginç.

Arkadaşlar benim 4 GB RAM PC var. 1 GB ekran kartı falan. Valorant falan kaldırmıyor kasıyor 10 FPS falan.
Letgo'da 900 TL'ye PC buldum. 8 GB RAM Valorant 60 FPS alsam iyi olur mu? Çok istiyorum.
Linkini atabilecek misin? Letgo'daysa ve 900TL'ise %80 mining yapılmıştır ama ben de bi kontrol etmek istiyorum.

Linkini atabilecek misin? Letgo'daysa ve 900TL'ise %80 mining yapılmıştır ama ben de bi kontrol etmek istiyorum.
900₺ bilgisayar ile mining mi :p Ne kazmış taş mı? Ezbere konuşmaya bayılıyorsunuz arkadaş…

Çok fazla üstüne gitmeyin arkadaşın, belki durumu vs. yoktur :/.
aynen arkadaşlar durumum yok ailemde katmıyor zaten oyüzden

Ben ekran kartı olmayan ve 4 GB RAM ve i3 4130'lu sistemde 75 FPS filan alıyorum. İlginç.
nasıl alıyosun benim 4gb ram 2çekirdek amd işlemci 1gb ekran kartı 500gb hard disk var 10 fps kasıyor çok pis

Yeni konular

Geri
Yukarı