900 TL'ye bilgisayar alınır mı?

Arkadaşlar benim 4 GB RAM PC var. 1 GB ekran kartı falan. Valorant falan kaldırmıyor kasıyor 10 FPS falan.
Letgo'da 900 TL'ye PC buldum. 8 GB RAM Valorant 60 FPS alsam iyi olur mu? Çok istiyorum.
IMG-20220731-WA0026.jpg

aynen arkadaşlar durumum yok ailemde katmıyor zaten oyüzden

nasıl alıyosun benim 4gb ram 2çekirdek amd işlemci 1gb ekran kartı 500gb hard disk var 10 fps kasıyor çok pis

İşlemcini değiştir 2 çekirdek günümüz için çok yetersiz.

Arkadaşlar benim 4 GB RAM PC var. 1 GB ekran kartı falan. Valorant falan kaldırmıyor kasıyor 10 FPS falan.
Letgo'da 900 TL'ye PC buldum. 8 GB RAM Valorant 60 FPS alsam iyi olur mu? Çok istiyorum.
Kardesim 900 tl ye pc olmaz olursada pc nin anasini aglatmistir o alsan bile valoda surekli drop yersin allah bilir ddr2 ram anakart vardır almani onermem

Onun yerine kendine bir 2. el temiz Athlon 3000 g ve yanında bir A320 m anakart alsan 2. el 1100 TL'ye mal olur paran olunca bir ona da 8 GB RAM caktinmi işi en az paradan çözersin ve Valorant'ta 50 -70 takilirsin öyle olması en fp olur.

Hocam ne yazık ki o fiyatlar eskiden kaldı

Kardesim 900 tl ye pc olmaz olursada pc nin anasini aglatmistir o alsan bile valoda surekli drop yersin allah bilir ddr2 ram anakart vardır almani onermem
Yani 900TL ye en sağlıklı bir şeyi kalmamıştır. Arkadaş 10 FPS Alıyorum diyor bunda oyunu dahi açamaz. 900TL PC mi olur ya 2012 zamanlarında orta kalite PC 1200 TL idi. Düşünün yani.

Yani 900TL ye en sağlıklı bir şeyi kalmamıştır. Arkadaş 10 FPS Alıyorum diyor bunda oyunu dahi açamaz. 900TL PC mi olur ya 2012 zamanlarında orta kalite PC 1200 TL idi. Düşünün yani.
Valorant oynamak istiyosan iyi kötü en az bi 5000TL gözden çıkarman lazım adam gibi kandırılmadan 50FPS fln almak için.

Valorant oynamak istiyosan iyi kötü en az bi 5000TL gözden çıkarman lazım adam gibi kandırılmadan 50FPS fln almak için.
Birde fotoğraf karanlıkta çekmiş gözükmesin sadece ekran gözüksün diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı