900 TL'ye ekran kartı önerisi

Yusfuay

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayar topluyorum. Bilgisayarımın ekran kartı hariç tüm parçalarını topladım ve elimde 900-1000 TL bütçe kaldı. 5-6 ay sonra elime iyi bir para geçecek, o süre zarfında bilgisayar yatmasın istiyorum. Oyun oynatacak bir ekran kartı alayım, 5-6 ay sonra satar üstüne para koyar, GTX1660S alırım diye düşünüyorum. Sizce nasıl yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim şu şekilde

İşlemci: AMD Ryzen3 3100 işlemci.
Anakart: Gigabyte B450M S2H anakart.
RAM: XPG 8 GB Gammix D30 3000MHz CL16 DDR4(bir tane daha ekleyeceğim)
SSD: Patriot Burst 480 GB.
Güç kaynağı: High Power 600 Watt 80+ Gold.
Kasa: MSI MAG Forge 100R.
Monitör: ASUS TUF Gaming VG24VQ.

İkinci el RX 570 bulunabilir 1000 TL'ye. Alıp kullanırsınız. Elinize para geçince de kartı satıp üstüne eklersiniz isterseniz. Ya da kenarınızda durur.

Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayar topluyorum. Bilgisayarımın ekran kartı hariç tüm parçalarını topladım ve elimde 900-1000 TL bütçe kaldı. 5-6 ay sonra elime iyi bir para geçecek, o süre zarfında bilgisayar yatmasın istiyorum. Oyun oynatacak bir ekran kartı alayım, 5-6 ay sonra satar üstüne para koyar, GTX1660S alırım diye düşünüyorum. Sizce nasıl yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim şu şekilde

İşlemci: AMD Ryzen3 3100 işlemci.
Anakart: Gigabyte B450M S2H anakart.
RAM: XPG 8 GB Gammix D30 3000MHz CL16 DDR4(bir tane daha ekleyeceğim)
SSD: Patriot Burst 480 GB.
Güç kaynağı: High Power 600 Watt 80+ Gold.
Kasa: MSI MAG Forge 100R.
Monitör: ASUS TUF Gaming VG24VQ.
Bütün parçaları aldın mı?

İkinci el RX 570 bulunabilir 1000 TL'ye. Alıp kullanırsınız. Elinize para geçince de kartı satıp üstüne eklersiniz isterseniz. Ya da kenarınızda durur.
Sıfır almayı düşünüyorum çünkü 5 6 ay içinde satıcam 2. El alırsam kullandıktan sonra satması zorlaşır diye düşünüyorum 0 öneririmisniz
Bütün parçaları aldın mı?
Evet bütün parçaları aldım birtek ekran kartım eksik

Sıfır almayı düşünüyorum çünkü 5 6 ay içinde satıcam 2. El alırsam kullandıktan sonra satması zorlaşır diye düşünüyorum 0 öneririmisniz

Evet bütün parçaları aldım birtek ekran kartım eksik
Daha iyi sistem toplanırdı 1000 TL ye sıfır ekran kartı neredeyse yok.

Başkan turbox alınmaz diye düşünüyorum hiç iyi şeyler duymuyorum o kart hakkında :)
Turbox olduğunu farketmemişim, aman diyim almayın.

Ama bu bence alınabilir.

Rx550 al sonra satar iyi bir şey alırsın

0 al garantili diye satması kolay olur.

Geri
Yukarı