900 TL'ye kadar PC için gamepad önerisi

Mehmet Sessiz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Max 900TL'ye kadar ve daha ucuz olsa daha iyi olacak şekilde öneri bekliyorum. Kullanım amacı FIFA ve daha sonra duruma göre başka oyunlarda oynarım (BF-Forza gibi gibi). Aynı kol PS3-4-5'e bağlanabilirse de güzel olur.

Benim bulduklarım:

Uzun vadede iş yapsa güzel olur. Zaten haftada 1-2 gün oynayabilirim muhtemelen.

PlayStation gamepad muadilleri bakmanizi onermem hocam gecikme yapiyorlar ve joysticklerde kayma oluyor. 600-700TL'ye kablolu Logitech bakmanizi oneririm hem titresim motoru daha gucludur hem de daha kalitelidir.

Merhaba arkadaşlar. Max 900TL'ye kadar ve daha ucuz olsa daha iyi olacak şekilde öneri bekliyorum. Kullanım amacı FIFA ve daha sonra duruma göre başka oyunlarda oynarım (BF-Forza gibi gibi). Aynı kol PS3-4-5'e bağlanabilirse de güzel olur.

Benim bulduklarım:

Uzun vadede iş yapsa güzel olur. Zaten haftada 1-2 gün oynayabilirim muhtemelen.

Hangisi icine yatarsa onu al öneririm. Birebir replika tek farkı 10-15 gr ağırlık. Millet öğrenmis bir deadzone kelimesini bilip bilmeden konusuyor. Kayma falan değil sizin oyun icinde cok fazla göze takılmayacak sıkıntılar cıkarır o da FPS oyunları icin (örnek: Aim sabitleyememe). Adam Call of Duty değil FIFA oynayacagım demis, üstelik PS'ye bağlanmasını da istiyor. Ne Logitech'i yani ne anlatıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS'e bağlanacağını görmemişim. İkinci el orijinal bulunamaz mı?

PS'e bağlanacağını görmemişim. İkinci el orijinal bulunamaz mı?
İkinci el olmasa iyi olur hocam ya birde uzun vadede kullansam yeter kykda kalıyorum arada bir ps kafe gitmektense yurtta oynasam yeter.(evde ps3 vardı 3-4-4 için de uyumlu olsa güzel olur olmazsa da sıkıntı yok)

Hangisi icine yatarsa onu al öneririm birebir replika tek farkı 10-15 gr ağırlık millet öğrenmis bir deadzone kelimesini bilip bilmeden konusuyor kayma falan değil sizin oyun icinde cok fazla göze takılmayacak sıkıntılar cıkarır o da FPS oyunları icin (örnek: Aim sabitleyememe)adam Call of Duty değil FIFA oynayacagım demis üstelik PS'ye bağlanmasınıda istiyor ne Logitech'i yani ne anlatıyorsunuz.

Attığım linklerden 1ve3 arasında fark var mı hocam ve beni uzun süre götürür mü?

Son düzenleme:
İkinci el olmasa iyi olur hocam ya bir de uzun vadede kullansam yeter KYK'da kalıyorum arada bir PS kafe gitmektense yurtta oynasam yeter.(evde PS3 vardı 3-4-4 için de uyumlu olsa güzel olur olmazsa da sıkıntı yok)

Attığım linklerden 1ve3 arasında fark var mı hocam ve beni uzun süre götürür mü?

Düzgün kullanırsan sorun cıkacağını düsünmüyorum ama fark konusunda ürünler arasında jiroskop farkı falan var onu da genel olarak kullanıcağınızı düsünmüyorum. Eğer F/P isterseniz 490 TL olanı fiyatta sıkıntım yok derseniz 750 TL olanı alınız.

Düzgün kullanırsan sorun cıkacağını düsünmüyorum ama fark konusunda ürünler arasında jiroskop farkı falan var onu da genel olarak kullanıcağınızı düsünmüyorum. Eğer F/P isterseniz 490 TL olanı fiyatta sıkıntım yok derseniz 750 TL olanı alınız.

Teşekkürler hocam. 100₺ vermeye değer mi en kalitesi o ise onu alayım.

Hocam muadil gamepadler çok kalitesiz, logitech f310-710'lardan uzak durun bence. İkinci el xbox kolu almak en mantıklı seçenek gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı