900 TL'ye klavye, fare, kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Nopea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 916
Bütçe
Toplam 900TL
100TL Mouse

Performax Gamıng Xotran 8 Tuş Rgb Mouse ( Makrosu var yön tuşlarının altında gizli tuş bulunuyor )

500TL Kulaklık
XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( Bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklıklardan )

400TL Klavye

Bütçeyi biraz aşıyor ama yapacak bişi yok, daha iyi öneri gelebileceğini sanmıyorum.
Dostlar attım ya hani 3 tane ürün. @bayhickimsee önerdiğim fare DELUX700 ile aynı sensörü kullanıyor. Benim attığım şeyleri al geç işte dostum. @Nopea

Blue Switch olunca zaten mekanik oluyor.

Ondan kastım orijinal değil anlarsınya :D

Dostlar attım ya hani 3 tane ürün. @bayhickimsee önerdiğim fare DELUX700 ile aynı sensörü kullanıyor. Benim attığım şeyleri al geç işte dostum. @Nopea
seninkiler iyide mause ben şunu buldum bayada iyi duruyor ama https://www.hepsiburada.com/polosma...VPo9oCR0aLwbcEAQYASABEgKNZfD_BwE&gclsrc=aw.ds kırmızı olanı

bir benzerini kullanmıştım a101den almıştım çok çok kötüde değildi ayrıyeten ama şimdi dahadamı kalitesizleşti bunlar
Hocam bahsettiğiniz farelerin hepsi aynı sensörü, switch i kullanıyor. Sadece marka basıp öyle satıyorlar. Attığım farenin sensörü çok iyi hatta yazılımı bile var. Yazılımı üzerinden makro atayabiliyorsunuz, renkleri değiştirebiliyorsunuz daha ne olsun?

Hocam bahsettiğiniz farelerin hepsi aynı sensörü, Switch'i kullanıyor. Sadece marka basıp öyle satıyorlar. Attığım farenin sensörü çok iyi hatta yazılımı bile var. Yazılımı üzerinden makro atayabiliyorsunuz, renkleri değiştirebiliyorsunuz daha ne olsun?

Tammadır onu alacağım o zaman teşekkürler peki 500 TL'ye mekanik klavye bulabilir miyim Blue Switch?

Tammadır onu alacağım o zaman teşekkürler peki 500 TL'ye mekanik klavye bulabilir miyim Blue Switch?

Attığım zaten Content Blue Switch hocam. Bundan iyisini bulamazsınız yine bu bütçede.

Attığım zaten Content Blue Switch hocam. Bundan iyisini bulamazsınız yine bu bütçede.
numlock kısmı yok o yüzden orayı fazla kullanıyorum csgoda

Geri
Yukarı