900 TL'ye klavye, fare, kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Nopea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 901
Bütçe
Toplam 900TL

Nopea

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Meslek
-
Merhaba arkadaşlar istediğim ekipmanlar şu şekilde hepsi Gaming olacak, ışıklı olacak ve hepsi için Max 300TL geçmeyecek. Yanlış anlaşılmasın 300TL mouse, 300TL kulaklık, 300TL klavye.

Double Click (makro) tuşu bulunan mouse. (önceki sayfa ve sonraki sayfaya götüren o farenin sol tarafındaki tuşlar olursa iyi olur)

Blue Switch klavye.

Mikrofonlu kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar istediğim ekipmanlar şu şekilde hepsi Gaming olacak, ışıklı olacak ve hepsi için Max 300TL geçmeyecek. Yanlış anlaşılmasın 300TL mouse, 300TL kulaklık, 300TL klavye.

Double Click (makro) tuşu bulunan mouse. (önceki sayfa ve sonraki sayfaya götüren o farenin sol tarafındaki tuşlar olursa iyi olur)

Blue Switch klavye.

Mikrofonlu kulaklık.
100TL Mouse

Performax Gamıng Xotran 8 Tuş Rgb Mouse ( Makrosu var yön tuşlarının altında gizli tuş bulunuyor )

500TL Kulaklık
XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( Bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklıklardan )

400TL Klavye

Bütçeyi biraz aşıyor ama yapacak bişi yok, daha iyi öneri gelebileceğini sanmıyorum.

FPS oyunu oynuyorsanız ucuz fare almayın. Kulaklık için fazladan bütçe gerekli yada bir üstte arkadaşın attığı ürünleride alabilirsiniz. Rush ER3 300 TL olmuş:(
( 1 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim )

Geri
Yukarı