900 TL'ye kulak üstü kulaklık önerisi

Aquila Princeps

Femtopat
Herkese selam,

Başlıkta belirttiğim üzere, 900 TL bütçeyle an itibarıyla alınabilecek en iyi kulak üstü kulaklıklar nedir diye size danışmak istedim. Bütçemi en fazla 100 TL artırabilirim. Ötesi mümkün değil.

Yoğun bir kullanıcı olduğumun altını çizeyim. Yani alacağım ürün sağlam ve uzun ömürlü olmalı. Hele yaklaşan sıcaklar göz önüne alınırsa kulak yastıklarının terden yıpranmaya dayanıklı olması şart. Gündelik kullanımda, otobüste vs. sırıtmayacak ve mümkünse mikrofonu katlanabilir veya çıkarılabilir bir ürün arıyorum. Neticede kimse kaçak pilot gibi gezmek istemez.

Sese değer veririm ama ses delisi de değilim. Bas ağırlıklı bir dinleyiciyim ancak basların diğer her şeyi gölgelediği o ucuz zımbırtılardan tiksinirim. Kısaca yeri geldiğinde sesi açtırmadan coşturabilecek, kaliteli ve yoğun ses veren bir ürün arıyorum.

Bu başlığı açmadan önce bir sürü forum incelemesi okudum. Başlıca gözüme çarpanlar ise şunlar oldu Razer BlackShark V2 X, Cooler Master CH321, Corsair HS50 Pro. Tabii hevesle hepsinin fiyatına baktım ama şimdiki fiyatlar, önerinin yapıldığı tarihteki fiyatlardan ortalama 250-300 TL fazlaydı. Yani bütçemi aşıyorlar. Lakin gözümden kaçan güvenilir bir satıcı linki varsa atıverin.

Durum budur dostlar. Bir yol göstermenizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Gamenote markası çoğu ürün öneriliyor ve beğeniliyor. Şöyle bir model buldum: GameNote H2002P RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunun aşağısında da kulaklıklar vat Akakçe'ye Gamenote kulaklık yazın çikar.
Markaya ilk defa tanıklık ediyorum. İçimden bir ses GamePower, Gamebooster vb. markaların olduğu kervana ait diyor. Ayrıca RGB efekti kapatılabiliyor mu? Göze batmaması önemli biraz. Ve kablosuz alternatiflere de açığım.

Son düzenleme:
Markaya ilk defa tanıklık ediyorum. İçimden bir ses Gamepower, Game booster vb. markaların olduğu kervana ait diyor. Ayrıca RGB efekti kapatılabiliyor mu? Göze batmaması önemli biraz. Ve kablosuz alternatiflere de açığım.

900 TL'ye kablosuz biraz zor. Gamenote F/P bir kulaklık. Sizi yarı yolda bırakmaz.

Tam senlik bir kulaklığım var, Anker SoundCore Life Q10.
4 yıldır kullanıyorum sıcak soğuk, otobüs plaj, her yerde kullandım istersen araştırıp bak ama acele et çok hızlı tükeniyor.
Şuan absürt fiyatlara satıyor bazı satıcılar normalde fiyatı 900-1000tl
Alıp ta memnun olmayan biri tanımıyorum.

Tam senlik bir kulaklığım var, Anker Soundcore Life Q10.
4 yıldır kullanıyorum sıcak soğuk, otobüs plaj, her yerde kullandım istersen araştırıp bak ama acele et çok hızlı tükeniyor.
Şu an absürt fiyatlara satıyor bazı satıcılar normalde fiyatı 900-1000TL
Alıp ta memnun olmayan biri tanımıyorum.

Yazdım kenara. Teşekkürler. Ancak bazı yorumlarda kulak yastıkları çabuk yıpranır deniliyor. Ayrıca stok sıkıntısı olmayan başka ne vardır?

Son düzenleme:
Markaya ilk defa tanıklık ediyorum. İçimden bir ses Gamepower, Game Booster vb. markaların olduğu kervana ait diyor. Ayrıca RGB efekti kapatılabiliyor mu? Göze batmaması önemli biraz. Ve kablosuz alternatiflere de açığım.

Gamenote iyi markadır araştırabilirsiniz F/P ürünleridir. Gidip bakabilirsiniz tavsiye ederim.

Gamenote iyi markadır araştırabilirsiniz F/P ürünleridir. Gidip bakabilirsiniz tavsiye ederim.

Attığınız model USB uçluymuş. Telefonla da yoğun olarak kullanacağım. Usb—>type C dönüştürücü alsam ses ne kadar etkilenir? Zahmet olmazsa kaliteli bir dönüştürücü linki atabilir misiniz? Hepsiburada veya Trendyol olursa daha iyi olur.

3,5 mm jaklı H2002D modeli de varmış ama eski tip çift çıkışlıymış. Çift 3,5 mm'den az çekmedim.

4 yıl sonrasında pedlerin yıpranma durumunu fotoğraf atabilirim, kutusuna koysam sıfır sanarsınız.
DM'den yollayın gelsin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı