900₺'ye Kadar Oyuncu Kulaklık Önerisi

Merhaba,

Harici bir ses kartım yok ve anakartım: Asus A320M-E

Bu ürün belirttiğim fiyat aralığının üstünde. Alternatif olarak Asus Rog Strix Wireless'a bakmıştım ancak hakkında çok fazla bilgi sahibi olan yok ve incelemeleri de yeterli olmadığından kararsız kaldım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Üzerinde olduğu için newegg linki attım, oradan vergilerle 735 TL'ye geliyor. Burada 1300-1500 TL civarında. Yenilenmiş ürün değilse alınır.

Kontrol ettim fakat RENEW'ürünmüş.
Asus Rog Strix Wireles Hakkında bilgisi olan var mı?
@Batuhan A. Sizin fikriniz nedir? Hafta sonu olduğu için henüz sipariş vermedim. Bu süre içerisinde biraz daha araştırmak istedim. Ve elde ettiğim sonuçlar şu şekilde;

Razer Nari Essential

Kablosuz
40mm Driver
20 ~ 20K Hz
Sensivity: 107 db
Empedans: 32

Hem yabancı formlara hemde Türk formlara baktım. Essentiel hakkında çok fazla bir bilgi yok. Sadece konforlu olduğunu söylemişler. Ancak ses kalitesi nasıldır bilmiyorum. Surround olarak THX kullanıyor.

Corsair HS70 7.1 Wireless

Kablosuz
50mm Driver
20 ~ 20K Hz
Sensivity: 111 db
Empedans:32

Bu ürün hakkında da genelde streosunun fena olmadığını ancak surround için çok başarı olmadığına yönelik yorumlar var.

Razer Kraken TE

50mm Driver
12 ~ 28k Hz
Sensivity: 109 db
empedans: 32

Kraken TE hakkında genelde oyuncu kulaklıkları arasında en iyi bass'a sahip şeklinde yorumlar okudum. THE nin surround'ı 360 derece ve çevreselmiş. Çoğu kullanıcı surround 7.1'e nazaran daha başarılı olduğuna değiniyor. Çoğu forumda da "Razer ilk defa f/p ürünü yapmış denmekte." Klavyem ve Mouse Razer olduğu için tek uygulama üzerinden hükmetmek açısından sıcak bakıyorum.

Son olarak;

Cloud Alpha ve Arctis 5 düşünüyorum.
Anakartım: Asus Prime A320M-E

Beklentim: FPS oyunlarında iyi ve net bir performans. Konfor ve müzikler de çok harika olmasa da en az orta seviye bir kalite.

Not: 7.1 takıntım yok.

Hepinize ince ve açıklayıcı yorumlarından dolayı çok teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı