9000-10000 TL PC Toplama

Bloody111

Decapat
Herkese iyi günler, şöyle bir PC topladım nasıl, değerli görüşlerinizi bekliyorum. Bu arada tam sistem ile OC yapmayı düşünüyorum ona göre önerirseniz sevinirim. Hangi parçalar değişmeli yoksa gayet iyi mi?

Anakart: MSI B450 Tomahawk Max ( X470 - 570 mi almalıyım yoksa bu anakart gayet yeterli mi? OC yapmayı düşünüyorum.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 ( OC yapacağım ancak iyi kasa ve soğutucu ile bunada yaparım diye bunu seçtim 3600X ile 3600 ikisi de Full OC ile çok fark yok diye biliyorum ama yine de 3600X mi tercih etmeliyim bu önemli yardımcı olursanız sevinirim )
Ekran kartı: RTX 2060 Super.
RAM: G.Skill 8gbx 3600 MHz 18 CL ( MHz yüksek diye tercih ettim daha iyi öneriniz varsa bekliyorum )
Kasa: Cooler Master MB511 ( hem iyi hem PSU geliyor diye seçtim çok daha iyi dediğiniz bir kasa varsa önerilerinizi bekliyorum )
Soğutucu: Noctua ( tam karar veremedim daha iyi varsa önerinizi bekliyorum )
Monitör: Acer KG241QS ( fiyat olarak uygun 1100 TL daha iyi öneriniz varsa bekliyorum )

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı