9000-10000 TL Sistem Toplama

Bütçe
9000-10000 TL
Sistemler güzel ancak, soğutucu nerede? Stok soğutucu yetersiz kalır. Bir bilgisayara bu kadar para basıyor isem soğutucu da alırdım ben.

Eğer Teknobiyotik'teki sistemi alırsa haklısınız ama stok soğutucu ile bir süre idare edip bütçe tekrar oluşunca kaliteli bir hava soğutma alabilir ayrıca 1.sistem için yazdıklarıma dikkat edin.
Kalan para ile kaliteli bir hava soğutucu alabilir yazdım.

Eğer Teknobiyotik'teki sistemi alırsa haklısınız ama stok soğutucu ile bir süre idare edip bütçe tekrar oluşunca kaliteli bir hava soğutma alabilir ayrıca 1.sistem için yazdıklarıma dikkat edin.
Kalan para ile kaliteli bir hava soğutucu alabilir yazdım.
Kusura bakmayın benim hatam, evet birkaç ay idare eder para biriktirip alabilir.

@FurkanAk19'un söylediği sistem güzel ama o sisteme o kasa hiç yakışmamış. Bence Ryzen 5 3600X yerine 3600, o kasa yerine Airhawk Duo tercih edebilir. Ben paraya kıyıp RGB bir ekran kartı alıyorsam kasamı da yüksek tutardım açıkçası.

Dark Guardian kesinlikle yüksek segmentte bir kasa ayrıca iki kasanın da hava sirkülasyonu iyi.
Sıcaklık değerleri maksimum 3-4 derece fark eder.
Bunun için donanımdan kısmak saçmalık olur.
Ayrıca kasa duruşuyla ve özellikleriyle kesinlikle bu sisteme yakışıyor.

Dark Guardian kesinlikle yüksek segmentte bir kasa ayrıca iki kasanın da hava sirkülasyonu iyi.
Evet iki kasa da alınabilir mesh ikisi de yanlış hatırlamıyorsam. Ancak bence de kasa biraz küçük ama görünüş pek önemli değilse tercih edilebilir.

Ayrıca kasa duruşuyla ve özellikleriyle kesinlikle bu sisteme yakışıyor.
Dark Guardian yüksek segmentte bir kasa falan değil. Ayrıca aşağıda attığım şekilde özelleştirme yaptığınızda ve Windows deneme sürümü+test hizmetlerinden vazgeçtiğinizde 10075 lira oluyor. Bu söylenilen deneme sürümü ve yapılan testler aşırı basit şeyler. Bir USB bellek ve yakınınızda bir internet kafe varsa çok basit.

1597358652754.png

Çok teşekkür ederim. Çok sağ olun. Farklı sitelerden parçaları ayrı ayrı almak evet daha mantıklı fakat şöyle bir sıkıntı var ki toplamayı bilmiyorum ve kullanıcı kaynaklı bir hata yapmaktan da korkuyorum. Başına bir iş gelse garanti dışı kalacağını da biliyorum.

Ağzınıza ve elinize sağlık. :)

İnternette rehberleri var uzman birine de yaptırabilirsiniz.

Dark Guardian yüksek segmentte bir kasa falan değil. Ayrıca aşağıda attığım şekilde özelleştirme yaptığınızda ve Windows deneme sürümü+test hizmetlerinden vazgeçtiğinizde 10075 lira oluyor. Bu söylenilen deneme sürümü ve yapılan testler aşırı basit şeyler. Bir USB bellek ve yakınınızda bir internet kafe varsa çok basit.

Eki Görüntüle 638632

Dark Guardian haricinde haklısınız eğer merak eden olursa inceleme videolarını buraya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
: Airhawk Duo.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
: Dark Guardian.

Eki Görüntüle 638632

Bana göre Dark Guardian kasasının özelliği boyutu ve önünün açık olması. Görünüş olarak çirkin, sanki Dark markası ahım şahım bir markaymış gibi PSU cover bölümünde olan Guardian yazısı çok komik, "RGB" denen zımbırtı çirkinse RGB olmasın daha iyidir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı