9000-10000TL telefon tavsiyesi

Bütçe
9000
Teşekkür ederim herkese yorumlarından dolayı. S21 fe mantıklı duruyor.
S21 fe kullanan var mı acaba ? Şarjı çabuk bitiyor diyorlar.
S21 Plus da alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim herkese yorumlarından dolayı. S21 fe mantıklı duruyor.
S21 fe kullanan var mı acaba ? Şarjı çabuk bitiyor diyorlar.
Merhabalar. Ben s21 fe kullanıyorum. Telefonu alalı 3 gün oldu. Ekran süresini görsellere yükledim. Görsele yüklediğim ekran süresinde %90 wifi ile kullandım. Açıkçası bende alırken araştırdığımda bataryanın çabuk bitmesini görmüştüm. Bir önceki telefonum Xiaomi Mi Note 10 Lite idi ve 5260 mAh bataryaya sahipti ve aynı kullanım ile 7-8 saat civarlarında ekran süresi alıyordum. Yani batarya sizin için çok önemli ise s21 fe sizi biraz üzebilir. Cihaz ile ilgili başka sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220426-224135_Device care.jpg
    Screenshot_20220426-224135_Device care.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 37
Merhabalar. Ben s21 fe kullanıyorum. Telefonu alalı 3 gün oldu. Ekran süresini görsellere yükledim. Görsele yüklediğim ekran süresinde %90 wifi ile kullandım. Açıkçası bende alırken araştırdığımda bataryanın çabuk bitmesini görmüştüm. Bir önceki telefonum Xiaomi Mi Note 10 Lite idi ve 5260 mAh bataryaya sahipti ve aynı kullanım ile 7-8 saat civarlarında ekran süresi alıyordum. Yani batarya sizin için çok önemli ise s21 fe sizi biraz üzebilir. Cihaz ile ilgili başka sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.
Twitter ve redditte kaydırırken takılmalar oluyor diyorlar sizde öyle bir sorun var mı ?

Geri
Yukarı