9000-10000TL F/P telefon tavsiyesi

Bütçe
9000-10000TL

Sami.Buğra

Hectopat
Bütçe belli, ilk başlarda Xiaomi Mi 11t modelini düşünüyordum fakat araştırdıkça Samsung Galaxy S21 modelini buldum. Ekranı küçük ve bataryası düşük olduğu için S21 FE modelini buldum. Kararsız kaldığım için biraz daha araştırmak istiyorum. Kamerası, ekranı, bataryası benim için önemli çok nadir oyun oynarım onun haricinde günlük kullanımlar için kullanırım.

Merhaba,
Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Yenilenmiş telefonlara bakabilirsiniz. En azından iPhone olanlar sağlam oluyor. Daha önce sadece bir kez Android kullandım o da yıllar yıllar önce. Bu sebeple Android yenilenmişler sağlam olur mu bilmem. Fakat ben de şimdilerde yenilenmiş iPhone 8 Plus almayı planlıyorum. Hem taksit seçeneği de sunuyorlar genelde. Belki faydalı olur bakabilirsiniz. Bu arada ben EasyCep diye bir yerden alacağım. Daha önce almıştım buradan, siz de bakabilirsiniz sanırım Android'de var.

Sizin için en önemlisi batarya ise S21 FE'yi eleyin zira batarya performansı çok kötü. Bence S21 daha mantıklı hem daha ucuz hem de S21 FE'den biraz daha iyi batarya performansı var.

Sizin için en önemlisi batarya ise S21 FE'yi eleyin zira batarya performansı çok kötü. Bence S21 daha mantıklı hem daha ucuz hem de S21 FE'den biraz daha iyi batarya performansı var.

S21 FE modelinin batarya performansının berbat olduğunu ben de biliyorum o yüzden kararsız kaldım. Zaten S21 de ekran küçük o yüzden kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı