9000₺ Laptop Tavsiyesi

Enesİst

Hectopat
Daha fazla  
Pazartesi gününe kadar konu açık kalacak, 9000₺ bütçem var sizce hangi laptop’u almam lazım? Şu anda kafamda Monster’ın şu modeli var. Tulpar T7 V20.1.1 17.3" Gaming Laptop | Monster Notebook
Dediğim gibi en geç pazartesi günü gidip mağazadan alacağım, sizin tavsiyeleriniz nelerdir ve Monster kullanan var ise yorumları nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğin laptop'u almanı öneririm o fiyata o özellikli başka markalar daha pahalı.
Yalnız özelleştirme şansın var ise HDD'yi 7200 Rpm öneririm.
Çok yakın arkadaşım Monster Abra serisinden bir model kullanıyor, malzeme kalitesinden şikayetçi sadece onun dışında bir şikayeti olmadı.

Bende düne kadar monster almayı düşünüyordum ama diğer modellerin oyuncu bilgisayarlarına bakmanı tavsiye ederim. 4-5 arkadaşımda monster var 1 sene sonra hepsi değiştireceğim demeye başladı. Stabil çalışmıyorlarmış.Durduk hyere kasmalar faln

Bende düne kadar monster almayı düşünüyordum ama diğer modellerin oyuncu bilgisayarlarına bakmanı tavsiye ederim. 4-5 arkadaşımda monster var 1 sene sonra hepsi değiştireceğim demeye başladı. Stabil çalışmıyorlarmış.Durduk hyere kasmalar faln

Acaba düzenli bakımları yapılmış mı laptop’ların veya kasmaların sebebi dolukuk oranı mı? Durduk yere yapmıyodur her halde vardır bir sebebi çünkü aynı malzemeleri farklı markalarda kullanıyor.
Seçtiğin laptop'u almanı öneririm o fiyata o özellikli başka markalar daha pahalı.
Yalnız özelleştirme şansın var ise HDD'yi 7200 Rpm öneririm.
Çok yakın arkadaşım Monster Abra serisinden bir model kullanıyor, malzeme kalitesinden şikayetçi sadece onun dışında bir şikayeti olmadı.
Teşekkür ediyorum değerlendiricem yorumunuzu. Gtx 1660 değilde rtx2060 olsaydı aslında çok daha güzel olucaktı bu sistem

Hocam monster bir anakart alır ve üzerine sen ne istersen onu koyar . Yani anakart 1000mb ileti desteklerken 1500 iletilik bir ekran kartının yada ssdnin takılması dar boğazlık yaptırıyor. Diğer markalar her sistem için ayrıyetten üretim yapıyor i5 için ayrı i7 için ayrı . Bende laptop alacağım Lenovo L340 bunuda değerlendirmelerine koy derim .Almayı düşünürsen hepsiburada da var 6700 idi. Bu cuma tekrardan düşer gibime geliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı