9000 TL 3060 veya 3060 Ti önerisi

Yahu kim 3060 Ti'yi 5000 TL'ye bulmuş da bulursan al yoksa alma diyorsunuz. RTX kartlar daha pahalı çünkü daha iyi teknolojiye sahip kartlar. Şu kötüleme huyundan vazgeçin 150 bin TL'ye de araba var 300 bine de. He dersin ki 9 bin TL verilmez 7-8'e bulursun indirimler ile Ti modeli o zaman al veya 6700 XT al o fiyata dersin eyvallah ama adama gidip de daha az performans veren karta veya bedavaysa al gibi yorumlardan vazgeçin. Adam sadece Intel istiyor ya boş ver AMD diyorsunuz AMD istiyor boş ver Intel diyorsunuz bir de kötülüyorsunuz. Pahalı dersin fiyat performans AMD dersin ama daha iyi teknolojisi olan bir firmayı o para etmez git şunu al deme yani. İleride sürücü sıkıntısı çektiğin de gidip sen mi yardımcı olacaksın adama?
Veya RTX serisine para verenler mal mı 3060-3070 alıp o kadar para verenler salak o zaman? Saf performans dışında da etmenler var :)

3060 ile 3060 Ti arasında :)

3060 Ti ile 3070 denk kartlar.

Geçen 5 stok geldi parayı hazırladım baktım stok bitmiş sayfayı yenilediğim gibi.

Hocam incehesaba girin ödeme yapacağınız kartı ödemelerime ekleyin ayrıca adres bilgilerinizi de kaydedin indirim gecesinde satın alırken bunlarla uğraşmayıp direk tık tık alabilirsiniz alan herkes öyle yapıyor.

3060 Ti ile 3070 denk kartlar.

Ya la havle :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beni bitiriyor bu fan boşluğunuz, 3060 Ti yetişemeyen karşı 3070'e yetiştirmeye çalışıyorsunuz, ki bu performanslar teknolojiyi ortaya katmadan edinilen performanslar.

Evet AMD güzel işler başarıyor ama gidip de NVIDIA'nın daha kaliteli kartıyla bir tutuyorsunuz ısrar ile. Bu şey demek gibi BMW varken ya BMW nedir Egea al daha ucuz BMW'den daha iyi. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı