9000 TL 4070 Ti için 2K monitör tavsiyesi

Bütçe
7500-9000

FearLesLeon

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Elimde ViewSonic XG2405 ve Monster Aryond A32 var. 4070 Ti'lı sistem topladım. Monster'ı pek beğenmiyorum o yüzden onu satıp üzerine biraz para koyup başka bir monitör almayı düşünüyorum.

ASUS TUF GAMING VG27AQ 27" 2560x1440 WQHD 165Hz 1ms HDMI DP HDR IPS G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR Sosyal'de sürekli bu model önerilmiş. Başka bir öneriniz var mı? Bu model iyi bir tercih mi 4070 Ti için?

Teşekkürler.
Bence bunun incelenmesini bekleyin f/p bir monitör

Ben Asus modeli kullanıyorum. FPS oyunlarında blurlanma çok rahatsız edici. Onun dışında iş gören bir monitör. Ben burada Viewsonic modeli tercih etmek isterdim fakat onun G-Sync desteği yok.

Merhaba,

Elimde ViewSonic XG2405 ve Monster Aryond A32 var. 4070 Ti'lı sistem topladım. Monster'ı pek beğenmiyorum o yüzden onu satıp üzerine biraz para koyup başka bir monitör almayı düşünüyorum.

ASUS TUF GAMING VG27AQ 27" 2560x1440 WQHD 165Hz 1ms HDMI DP HDR IPS G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR Sosyal'de sürekli bu model önerilmiş. Başka bir öneriniz var mı? Bu model iyi bir tercih mi 4070 Ti için?

Teşekkürler.

Evet iyi bir tercih olur.

Ben ASUS modeli kullanıyorum. FPS oyunlarında blurlanma çok rahatsız edici. Onun dışında iş gören bir monitör. Ben burada ViewSonic modeli tercih etmek isterdim fakat onun G-Sync desteği yok.

Monster'da da çok fazla ghosting oluyor. Blurlanma çok mu belli oluyor?

@Emre Aydın 1452 markayı ilk defa duyuyorum. Emin olamadım.

Monster'da da çok fazla ghosting oluyor. Blurlanma çok mu belli oluyor?

@Emre Aydın 1452 markayı ilk defa duyuyorum. Emin olamadım.
Yani ben refleksleri çok iyi olmayan, CS:GO da dmg biriyim. Beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Onun dışında CS:GO Valorant gibi oyunları çok oynuyorsan kesinlikle 2K tavsiye etmem.

Geri
Yukarı