9000 TL bütçe monitör önerisi

Bütçe
9000

aswer

Hectopat
Daha fazla  
Ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynayacağım ama ara sıra Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlar da oynayacağım. 32 inç ve 2K bir monitör arıyorum. Yüksek Hz değeri de olursa çok güzel olur. Şimdilik bu monitörü almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 9000 TL olabilir. Eğer benzer özelliklerde IPS panel bir monitör ile aralarında çok büyük bir fiyat farkı yoksa onu da düşünebilirim. IPS panel öncelikli.

Ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynayacağım ama ara sıra Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlar da oynayacağım. 32 inç ve 2K bir monitör arıyorum. Yüksek Hz değeri de olursa çok güzel olur. Şimdilik bu monitörü almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 9000 TL olabilir. Eğer benzer özelliklerde IPS panel bir monitör ile aralarında çok büyük bir fiyat farkı yoksa onu da düşünebilirim. IPS panel öncelikli.
IPS öncelikli demişsiniz attığınız VA. 😁 FPS oyunları oynanacaksa tercihim maksimum 27.

IPS öncelikli demişsiniz attığınız VA. 😁 FPS oyunları oynanacaksa tercihim maksimum 27.
Bütçeyi çok fazla bilgim olmadan aşmak istemedim gelen önerilere göre alacağım monitör de değişebileceği için. Hikayeli oyunları daha fazla oynayacağım için 32 inç istedim. FPS oyunlarını ara sıra oynuyorum o yüzden çok rahatsız etmez.

Gaayet iyi.

Gaayet iyi.
VA Panel 3000 yukarısına alınmaz.

Normalde bu paraya 1 hafta önceye kadar felan alınabiliyordu. Dell g3223d felan. Ne oldu bilmiyorum yukarıdan gelen bir kararla monitör oldu 10.500 TL. Gigabyte m32q olmuş 14-15 bin TL. IPS panel 2K lar anlamsız bir şekilde şu aralar fiyatları uçtu. Bir tek Asus vg27aqz hariç. Onu da önermeye elim varmıyor açıkçası. İyi monitör ama sorunlu gelme ihtimali en yüksek monitörlerden birisi. İyisine denk gelmen lazım. Yani bekleyin belki düşer Dell felan. Şuan bu bütçede 32 inç IPS zor. VA olabilir ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. VA hiç denememiş birisi olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı