9000 TL kasa monitör ve ekipman önerisi

• Konuyu başlatan ZEG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
9000
Bence en iyi öneri bu olmuş, anakarttan kısılabilir B450 is goruyor.
İleride Ryzen 7 felan takarsa daha iyi olur diye onu koydum sisteme.

@ZEG
Attığım sistemdeki PSU modelini aşağıdaki ile güncelledim daha iyi olması için. Oradaki görsel de güncellenecek müsait bir vakitte bu sebeple. Bilginiz olsun. Zaten sadece PSU o model yerine aşağıdaki ile değiştirdim.

Umarim web aleminde senin tavsiyene gore bilgisayar toplayan bir Allahin kulu cikmaz, IQ patlamasi yasamis arkadas kendi capinda.

Web alemi? Sizin de IQ'nuz belli ki sınıra dayanmış hatta belki biraz da sınırı aşmış. :)

Dikkat ederseniz konuyu açan beyefendi itopya üzerinden bir sistem toplamak istemiş ve ben de YouTube üzerinden performans olarak yüksek sonuç veren bileşenleri yazdım.

X570 anakartlar içerisinde en iyi fiyat/performans'ı sunan kartı ekledim vs. vs.

Son olarak tanımadığınız bir kişi hakkında bu şekilde konuşma hakkını size kim verdi?

Web alemi? Sizin de IQ'nuz belli ki sınıra dayanmış hatta belki biraz da sınırı aşmış. :)

Dikkat ederseniz konuyu açan beyefendi itopya üzerinden bir sistem toplamak istemiş ve ben de YouTube üzerinden performans olarak yüksek sonuç veren bileşenleri yazdım.

X570 anakartlar içerisinde en iyi fiyat/performans'ı sunan kartı ekledim vs. vs.

Son olarak tanımadığınız bir kişi hakkında bu şekilde konuşma hakkını size kim verdi?

Kendim verdim.

1660Ti Armor unla hayatta basarilar.

Tamam ben şimdi o hakkı elinizden alıyorum. Çok ısrar ederseniz isim soyisim verin, savcılıkta bir araya gelelim. Çünkü ben size bu hakkı vermiyorum.

Size de kalan hayatınızda yapıcı eleştirinizle başarılar dilerim.

Tamam ben şimdi o hakkı elinizden alıyorum. Çok ısrar ederseniz isim soyisim verin, savcılıkta bir araya gelelim. Çünkü ben size bu hakkı vermiyorum.

Size de kalan hayatınızda yapıcı eleştirinizle başarılar dilerim.

Tamam beyefendi siz almaya devam edin. Duygularinizi incittigim icin üzgünüm. Kalp kirikligi icin savciliga basvurun.

Daha fazla karsilikli mesaj yazmayacagim. Uzatmazsan sevinirim.

Son düzenleme:
Doğrusu uzatmazsan olacak.

Son olarak konuyu kapatmak adına ekleme yapayım;

Bir eleştiriniz olacaksa, insanlara IQ üzerinden vs. yükleneceğinize şöylesi daha uygun olur; "1660ti Armor çok iyi bir kart değil, onun yerine Sapphire 5600xt Pulse tavsiye ederim"

Ben de kalp kırdıysam üzgünüm, iyi günler.

Tamam beyefendi siz almaya devam edin. Duygularinizi incittigim icin üzgünüm. Kalp kirikligi icin savciliga basvurun.

Daha fazla karsilikli mesaj yazmayacagim. Uzatmassan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı